הורוסקופ שבועי ( 9.10 עד 15.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 9.10 עד 15.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 9.10 עד 15.10) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל סרטן

בית, מתוק, שריון סרטן. תשמחו לשמוע שיום שני הקרוב, 10 באוקטובר, מרקורי חברתי מקנן במאזניים ובבית הרביעי המטפח והחמלה שלכם עד ה-29 באוקטובר. תנו לעונת ההיגיחות להתחיל! שאטו סרטן יכול להפוך למרכז הנעים למסיבות ארוחת ערב, ערבי סרטים או פשוט להתכרבל על הספה (עם הבוז שלך, הילד שלך, החתול הסיאמי שלך, מי שלא יהיה!). פשוט שמור על רשימת האורחים קטנה כדי שתוכל להעמיק בשיחות. זה לא משנה אם אתה עושה שעווה פילוסופית על קולקציית הסתיו של מעצב או מתקן קרע במערכת היחסים – אולי כזה שהתקלקל כשמרקורי הפך לאחור במאזניים מה-9 עד ה-23 בספטמבר. מה שחשוב הוא שתיצור מרחב בטוח לנפש. התקשרות כשאתה בוחן כל נושא שעל שולחן המטבח (כן וינטג').אזהרה: ייתכן שלא תרגישו "בדעתכם הכי שפויה" ביום רביעי, כאשר נפטון מעורפל נלחם במאדים בעל אוקטן גבוה במזל תאומים ובבית השתים-עשר חסר ההכרה שלכם. יהיה קשה להישאר רציונלי ואובייקטיבי תחת התנגשות הטיטאנים הזו, וכמה סרטנים עלולים לעבור לחשיבה מודאגת או פרנואידית. למרות שזה בהחלט אפשרי שאתה קולט משהו מעורפל, יהיה קשה לקבל אישור מוצק (או הכחשה). במקום להמשיך ולנסות לקבל תשובות שאולי לא יגיעו, הפנו את תשומת לבכם לאנשים ולמצבים שקל יותר לקריאה. ולאורך כל היום, אם מישהו מבטיח הבטחות שנשמעות טובות מכדי להיות אמיתיות, הפוך בעקב. סביר להניח שהדברים אינם מה שהם נראים, ואי אפשר להסתכן בהתבאסות פנימה.ביום שישי, אתה כמעט יכול להיסחף על ידי שטף של ויברציות חמימות מטושטשות הנובעות מהיישור התומך של ונוס העדינה בבית הרביעי הסנטימנטלי שלך ומייצב את שבתאי בבית הרגשות העזים שלך. כל מה שעשית עשוי להתיישב מיידית במושב האחורי כדי לתת את תשומת הלב המלאה והבלתי מחולקת למעגל הפנימי שלך, במיוחד לכל מי שחי מתחת לגג שלך. חיבור ונוס-שבתאי הארקה הזה יכול לתת לך תחושת ביטחון גדולה יותר עם האנשים הקרובים ביותר שלך. רוצה שיחה מעורבת יותר? תחילה: שתף משהו על היום שלך שבדרך כלל אתה עשוי לשמור על בקבוק. ואל תחכה שאחרים יאמרו בקסם את מה שאתה מקווה לשמוע. שאל את דעתם או מחשבותיהם לגבי מה שחשפת זה עתה. ככל שאתה יודע, הם עשויים לחשוב שהם מכבדים יותר רק על ידי הקשבה ולא מעירה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|