הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל טלה

מערכות יחסים רוקי עשויות סוף סוף להתקדם שוב ביום שני, 10 באוקטובר, כאשר השליח מרקורי יתנדנד חזרה למאזניים למעבר השני שלו בממלכה שוחרת שלום זה. מרקורי כבר ביקר במאזניים מה-25 באוגוסט עד ה-23 בספטמבר, אבל הודות למדרדר במהלך הזמן הזה, כל ניסיונות "להחזיר את האהבה" פגעו בבעיה. עכשיו, רם, אתה מוכן ל"אנחנו הזמן" רציני. אנחנו לא אומרים להנמיך את הסטנדרטים שלך להתנהגות של אחרים, אבל יש דבר כזה לשחרר אנשים כשהם מנסים ולא ממש מגיעים למטרה. בין עכשיו ל-29 באוקטובר, מרקורי האקספרסיבי במאזניים הדיפלומטיים יספק את המילים המושלמות כדי להביע את תקוותיכם כיצד הייתם רוצים שהדברים יהיו. היית על הגדר לגבי מישהו – או מחכה לטיפוס ביישן מחויבות שילך על הכל? המעבר המהיר הזה יכול להפוך אולי לאפשרות כן או לא! טוב, לפחות אתה תדע, נכון?באמצע כל ההערכה מחדש ותיקון המסלול הזה, אתה עלול לחוות האטה מאולצת. ביום רביעי, נפטון הערפילי בבית השנים-עשר החלומי שלך משליך צל גדול על מאדים הקשה בנהיגה בתאומים ובמרכז התקשורת שלך. ריבוע מערער יציבות, מערער אותות, יכול להפוך אפילו את הדיאלוג הבסיסי ביותר למאתגר, בלשון המעטה! המחשבות שלך עשויות להיות ברורות כמו בוץ, או שרגשות עלולים לבעבע ולבלוע את המים. חברויות שחשבת שהן מוצקות יכולות לזרוק לך כמה כדורים. אתה לא צריך לסגת למערה, מזל טלה – רק תבין ששיחות עלולות ללכת הצידה בלי שום אזהרה. דע למה אתה מתכוון ומה אתה רוצה, ואם מישהו ינסה להתגרות בכם, אל תקחו את הפיתיון, לא משנה כמה מפתה.עם זאת, אתה תהיה מאוד על המשחק שלך ביום שישי הזה, כאשר חברת ונוס מיישרת קו עם שבתאי המוצק כמו סלע. זהו מעבר תומך מבוסס, מאשר ומסביב, המצביע על כך שכל מה שאתה צריך נמצא בהישג יד. אתה מכיר מיליון אנשים, רם! העזרה עשויה להיות במרחק שיחת טלפון אחת – או פוסט במדיה החברתית – משם. הימנע מלשוטט לאזורים שאתה יודע שהם לא טובים להלך הרוח שלך. לדוגמה, אם מדיה חברתית נוטה לשלוח אותך לספירלת השוואה וייאוש כלפי מטה, התנתק! או פשוט פרסם הודעות חיוביות או מעוררות השראה (או חדשותיות) משלך ואז צא מהחשבון לפני שתתחיל להיות אובססיבי לגבי תמונות סלפי בכושר גופני של אנשים אחרים או מהפך ביתי. ואחרי שאתה מפרסם, תאפק את עצמך מבדיקה אובססיבית כדי לראות מי הגיב. מצד שני, זהו מעבר מצוין לאהבה: זוגות יכולים לטייל בנתיב הזיכרון, כשכל מה שעשיתם ביחד היה סופר-רומנטי (ובלתי מסכה!), וראמס הרווק עשוי להתחיל לראות חברים ועמיתים באור חדש ומאוהב. חיבור זה יכול למשוך בן זוג מוצק, בין אם לעבודה או לרומנטיקה. ועם שבתאי מחויב במשוואה, הצמד הדינמי הזה יכול ללכת רחוק. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|