הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דלי

בני מזל דלי מתרבים עשויים להתחיל להאיר כמו מרי סאנשיין הקטנה ביום שני הקרוב, 10 באוקטובר! תודה למרקורי התקשורתי שמתרומם מהבית השמיני הסוער והמסתורי שלך (בתולה) ומשייט דרך המאזניים והתשיעי הארצי והאופטימי שלך. מעכשיו ועד 29 באוקטובר, אתה תופעל על ידי חוש ההומור ורוח ההרפתקנות שלך. זה זמן מצוין לגבש תוכניות טיול או לבקר חברים במדינות או מדינות אחרות – אולי כאלה שהתחברת אליהם מחדש בזמן שמרקורי היה בדירוג מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר. קרוב לבית, קשרים רב-תרבותיים יתבשלו עם מסאלה נוספת. המוח שלך יהיה רעב להשראה ומידע טריים, אז הירשמו לסדנה והתחילו לתרגל מילים בשפת יעד הטיול הבא שלכם.ביום רביעי, כוח הרצון שלך לא צפוי לפעול במלוא העוצמה, אז אל תלך מחוסר הכרה בכל הנוגע לרצונות ולבחירות שלך. אמנם קצת יוקרה היא פינוק נפלא, אבל אל תגזימו (כי חשבון כרטיס האשראי יבוא בקרוב). אם אינך יכול להרשות לעצמך לשלם במזומן עבור ה"חפץ" הנוצץ הזה או שאתה משתוקק לשמפניה בציר בתקציב PBR, הסחת את דעתך והפנה את עצמך מחדש. בפעם הראשונה בסדרה של שלושה, מאדים הנמרץ בבית החמישי הדקדנטי שלך מקבל ריבוע על ידי נפטון לא ממוקד במגזר הפיננסי שלך, מה שעלול להוביל אותך להצליף את הפלסטיק קצת מהר מדי. אם אתה באמת לא יכול לעמוד בפני בזבוז מסוים, הכר את מדיניות ההחזרות של החנות לפני שאתה מחליק.מוכנים להיכנס לעומק? כפפות הילדים יורדות וייתכן שתקבל (או תיתן) תשובה מיוחלת במערכת יחסים מסוימת ביום שישי הקרוב, כאשר ונוס תתעצב עם שבתאי מגבש במזל שלך. אם אתם בשותפות מוצקה, זה יכול להיות סוכן הקשר הקוסמי שמתנהג כמו דבק-על ומקרב אתכם מתמיד. קיווית לברוח ביחד? לכל הפחות, אתה יכול להתחיל לחקור ולתכנן טיול נהדר כאשר הזמן, הכספים – והנסיבות – תומכים בו. כמה זוגות עשויים למצוא דרך להכניס קצת אוויר לאיחוד תוך שמירה עליו מאוד. היכרויות חדשות? זה רגע נהדר לאזור את האומץ שלך ולהיות מלב אל לב ראשון. או שזה הולך להסתדר או שלא, אז תפסיק לנתח את זה יותר מדי ופשוט בצע את הצעדים כדי להמשיך ולהתקדם קדימה – או כדי למשוך את התקע אם אתה מרגיש מבוי סתום קדימה. מערכות יחסים לא קבועות באבן, מזל דלי. הם דינמיקה משתנה תמידית ומשקפת עד כמה שני אנשים פתוחים וישרים לגבי הרצונות שלהם. אז אין טעם להתאפק ולהביע את הרגשות האמיתיים שלך או להתנהג כאילו הכל "בסדר" כשזה רחוק מלהיות נכון.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|