הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל בתולה

כמו שנאמר, אין לך הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני טוב. "הכלל" הזה ייכנס לתוקף ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, כאשר ונוס המודע לתמונה מתנדנד להתנגדות מדויקת לפלוטו האפל במזל גדי ולבית החמישי הזוהר שלך. איך אתה יכול לייצג את עצמך בצורה הטובה ביותר – ועדיין להיות 100 אחוז אותנטי? זה האתגר כרגע. אולי תחשוב על זה בצורה קצת אחרת, בתולה: מהי דרך לעורר עניין ולעורר סקרנות תוך שמירה על סודיות? עם ונוס בבית האחד-עשר הקהילתי שלך, אתה לא בדיוק יכול להסתתר (כמה שתרצה), אבל אם אתה יכול להתמקד בעבודה או בשירות שאתה מקדם ולא בעצמך, אולי באמת תהנה מהתהליך . הפעילו את דמיונם של אנשים ואתם יכולים להפוך לוויראליים! כשזה מגיע להיכרויות דיגיטליות, שחררו מעט את המושכות על ידי חשיפת שילוב נבון של תמונות מפתות, ספורטיביות ומדליקות. כבר בזוגיות? הקשיבו ותמכו בלב שלם, אבל עצרו את עצמכם מלנסות "לתקן" או לעשות כל הרמה רגשית כבדה עבור החצי השני שלכם. לשחק מאמן למאהב זה לא רק חציית קו קדוש – זה יכול להיות מרסק חשק חשק גדול!בעוד שהירח המלא של יום חמישי נמצא במזל דלי, עבורכם, יש לו טעם ייחודי של מזל בתולה מכיוון שהוא היחיד בשנה שנחת בבית השישי שלכם של עבודה, שירות וריפוי, וזו הסיבה שהוא קשור למזל שלכם. לעתים רחוקות אתה צריך דחיפה כדי לייצר – ולשאוף ליעילות אולטימטיבית – אבל באיזו תדירות אתה נותן עדיפות לצרכים שלך? ירחים מלאים יכולים להביא את המאמצים שלך בששת החודשים הקודמים להשלמה או לנקודת מפנה. אם אתה מסכם משהו שהיית שקוע בו במשך זמן מה, הקדישו זמן במהלך השבועיים הקרובים לחצות את ה"ט" האחרונים הללו ולנקד את כל ה"אני" שנותר כדי שתוכלו להתחיל לחלום על מה הלאה. אבל קל על הלחץ! זהו תהליך אורגני שלוקח זמן להתפתח. בזמן שאתה עורך חשבון נפש, בדוק עם עצמך פיזית. ממה התעלמת או דחית ל"זמן השבתה"? (ומתי זה יגיע אי פעם?) תהיו פרואקטיביים בנוגע ליצירת קצת עבודת גוף ואנרגיה על הספרים. בדרך זו, תהיו מוכנים להסתער כשעונת בתולה תתגלגל בעוד פחות משבועיים!גם ביום חמישי, ונוס הנינוחה מנפנפת בעדינות למגזר החברתי שלך וגולשת לתוך ליאו ולבית השנים-עשר המופנם שלך עד ה-5 בספטמבר. מבחינה יצירתית ורומנטית, אתה פחות מעוניין בחשיבה קבוצתית מאשר להתחבר למוזה שלך. וברגע שההורדות יתחילו לזרום פנימה, תזדקק להרבה זמן השבתה כדי לפרוק את ההשראה הזו. אולי זה לא טבע שני בשבילך, בתולה (עדיין!), אבל כשאתה נותן לעצמך לחלום בהקיץ ולפנטז בלי התמקדות ספציפית, אתה תופתע ממה שעובר. במידה האפשרית, פנה זמן בלוח הזמנים שלך, הנח את עצמך במקום שליו שבו לא יופרעו, ואז התמסר למה שמבעבע מבפנים. נסו לא לשפוט, רק לאפשר. זה יכול להפוך להתחלה של הרגל חדש ומעצים!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|