הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל שור

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל שור

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל שור

קל להיתקע בלופ של חשיבה יתרה השבוע, מה שעשוי להיות בעיה אם לא קיבלת את סוג הפתרון לו קיווית במערכת יחסים אפלטונית. וככל שאתה מנסה לא לחשוב על משהו, כך נראה שיש לו יותר כוח עליך. דברים יכולים להגיע ל"גובה חום" ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, כאשר פלוטו האובססיבי יוצר את ההתנגדות השנתית שלו לנוגה האסתטית והחברתית, שעוברת דרך סרטן הרגיש והבית השלישי הנפשי שלך. ייתכן שהמוח שלך עוסק בעניינים ארציים לכאורה, אך הם מתגברים בראש שלך. הלחץ יכול להגיע לשיא תחת המעבר הזה, אז עשה משהו יזום כדי להפריע לזרימה, כמו ללכת לחדר הכושר לאימון מזיע בסגנון אתחול-מחנה, שיעור כוח-יוגה או הליכה מהירה בטבע. זה יכול לנקות את המחשבות שלך ולתת לך מנה טיפולית של אנדורפינים לתחושה טובה. אתה מכיר את עצמך,ביום חמישי, אולי אין לך דקה פנויה להתבסס על דברים קטנים. הירח המלא היחיד של השנה של מזל דלי מגביר את הבית העשירי בקריירה שלך, ומפנה את תשומת הלב והאנרגיה שלך לעבודה. פרויקט מרגש שעובד כבר שבועות (אם לא חודשים) אולי יתחיל להתגבש וסוף סוף להרגיש שהוא מוכן לפרסום, שיתוף או הוצא לעולם הרחב עכשיו או במהלך השבועיים הקרובים. היו מוכנים שאור הזרקורים ימצא אתכם, וכשזה יקרה, אל תשחקו ביישן. השקעת מאמץ; זה הזמן להתענג על פירות עמלך. וכדי להפיק את המרב מהמחזור הממריץ הזה, הקדישו מעט זמן להרהורים על מה שהשגתם, על מה ולמי אתם אסיר תודה, ואז – שאלת מיליון הדולר – מה תרצו לעשות עבור הדרן . לא בטוח? שוחח עם עמיתיך או עם מנטור כדי לעזור לך לעצב פנטזיה למשהו בר ביצוע. מוכנים לעשות מהלך? עדכן את קורות החיים שלך, פרופילים מקוונים ותמונות, ולאחר מכן פרסם את המילה (בדיסקרטיות) כשאתה הופך לאדם קבוע במעגל הרשתות בתעשייה. אנרגיית מזל דלי יכולה לעורר את ההומניטריות הפנימית שלכם, אז אל תתאפקו בחיפוש אחר החזון הגבוה ביותר שלכם!כמו כן, ביום חמישי, מייפות ונוס, השליט שלך, עוזבת את סרטן ועוברת זמנית לליאו היצירתי ולבית הרביעי הבסיסי שלך עד ה-5 בספטמבר. הבית והאח יהיו בראש המוח, ומחשבות עשויות באופן טבעי להימשך לעבר מידה מסוימת של "מהפך ביתי". מלאי את המקרר והמזווה עם אוכל בריא ולבבי (וכן, כמה פינוקים מהנים) מכיוון שאולי אתם מבדרים יותר מהרגיל. חפש ב-Pinterest ובבלוגי העיצוב והאוכל האהובים עליך. והישען על התעוזה הרומנטית של ונוס! כנראה שלא תצטרכו לסובב את הזרוע של ביי כדי להישאר בפנים ולהתפנק! יחיד? שמור על ציפיות נמוכות והפוך לצאת לבלות במקום להפעיל לחץ על עצמך לפגוש מישהו "רציני". כשאתה רגוע, נוח לך יותר, וזה נראה טוב מאוד בשבילך, מזל שור!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|