הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל עקרב

רסן את החשדות שלך! אוקיי, זה אף פעם לא קל עבור הסימן הסקפטי שלך, והשבוע, אולי יהיו לך רגעים שבהם זה כל מה שאתה יכול לעשות כדי לשמוע מישהו. עם ונוס המאוהבת משייטת דרך האימו סרטן והבית התשיעי הגלוי שלך, אתה יותר ספר פתוח מהרגיל. ובכל זאת ביום שלישי, 9 באוגוסט, כוכב האהבה מסתובב לעימות השנתי שלה עם השליט החודר שלך, פלוטו. סוגיה קטנונית עלולה להסלים במהירות לוויכוח בלתי נסבל, ואם לא תחזיק בכוונה את הלשון (המצמררת), הדברים עלולים לצאת משליטה. גם אם "תנצח" בוויכוח, מה המחיר האמיתי? זהו יום לומר כמה שפחות – לכל אחד! אם מחשבות מסתחררות בראש שלך ואתה צריך להוציא אותן, שים אותן בדוא"ל … שאתה שומר לטיוטה ולעולם לא שולח. או כתוב ביומן שלך, להרים מכשיר ולהשמיע רעש או ללכת להתאמן בחדר הכושר, במסלול או בסטודיו ליוגה. יש כאן שיעור, מזל עקרב, והוא סובב סביב שחרור מהצורך לשלוט או "לתקן" כמצב ולתת לעצמך את הזמן והמרחב לחקור מגוון רחב יותר של חלופות.ביום חמישי הקרוב, ירח הדלי היחיד של השנה נוחת בבית הרביעי של החברים, המשפחה והקרנות, מה שיכול להרגיש כמו משיכה מגנטית לעבר בסיס הבית. אם אתה מסתובב כמו תרנגולת פתגמית בלי ראש, חוגגת (או עובדת) יותר מדי, אור הירח הזה יכול לפעול כמו חוט מעידה, להאט אותך ולהכריח אותך להתקרק. בתור עקרב אינטנסיבי, אתה נמצא בדרך כלל בקצוות הקיצוניים – או מתנדנד ממוט אחד למשנהו. אם האנרגיה ותשומת הלב שלך היו עטופים בדרמות של אנשים אחרים עד כדי כך שהתעלמת מהצרכים שלך, הטירוף הזה יכול להתחיל להביא אותך לאיזון. אל תרגיש אשמה בטיפוח Numero Uno. (אם לא, מי יעשה זאת?) תן להתנגשות הקוסמית הזו לעורר בך השראה לנקות כמה מחויבויות מהצלחת שלך ולתת לנפש ולגוף שלך את ההפסקה – והפינוק – שמגיע לך! הירח המלא המופעל הזה יכול להאיר אור על כל חוסר שביעות רצון בעורף. חלמתם על שיפוץ גדול, רילוקיישן או שינוי בשותפים לדירה? התחייבו לעשות צעד אחד קונקרטי בכיוון הזה במהלך השבועיים הקרובים, זמן שיא הביטוי לבריח הזה!גם ביום חמישי, ונוס היצירתית יוצאת מהבית התשיעי הנרחב והנוודי שלך ומתגלגלת לליאו הבטוח בעצמך ולבית העשירי שלך בקריירה, במוניטין ובמטרות ארוכות טווח. במשך שלושת השבועות הבאים, כישורי המנהיגות והחזון שלך יהיו מבוקשים מאוד – ולמרבה המזל, מזל עקרב, אתה עומד במשימה! כאשר ונוס מחזיקה כאן בית משפט עד ה-5 בספטמבר, אתה יכול להתחרות מארוחת בוקר עוצמתית לארוחת צהריים על הגג, לאירוע ערב חגיגי למסיבה תוססת לאחר שעות הפעילות. זה טוב לחלום בגדול, אבל לא כל כך גדול שאין לך זמן לנוח ולהתאושש בין ההופעות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|