הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דגים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דגים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

אל תתפלאו אם תקבלו יותר מכמה תזכורות להקשיב ללב שלכם השבוע, מזל דגים. זה יהיה קל להיגרר למלכודת ההשוואה והייאוש, אבל אני מקווה שהידיעה מראש שאתה רגיש עשויה לעזור לך למלא מחדש את מיכלי המילואים הפנימיים שלך עכשיו. ונוס החושנית והיצירתית מסיימת את הסיור השנתי שלה בבית החמישי האמנותי והפלרטטני שלך, שאמור לגרום לך להיות ברוח נעימה למדי. אבל ביום שלישי הזה, 9 באוגוסט, פלוטו האפל במזל גדי והבית האחד-עשר המשותף שלכם זורקים צל על כוכב האהבה. לשאוב השראה מבלוגרי הכוורת והיופי זה רק טבעי, אבל דע את הגבולות שלך. יותר מדי התמסרות לרעיונות ולמראה של אחרים תרחיק אותך מהסגנון המקורי שלך, ו"ניכוס" הוא לא הדרך שבה השלט האותנטי שלך מעדיף להתגלגל. הקש על האנרגיה היוזמת של פלוטו כדי להעביר את המיקוד לפיתוח המתנות היצירתיות שלך, הימנעות ממנטליות החשיבה הקבוצתית בכל מחיר. נ.ב.: מה עלול לקרות אם תעשה מיני "גמילה דיגיטלית" – כלומר, לא בודק מדיה חברתית במשך שבוע (או יותר)?האפשרות הזו עשויה להפוך למציאות ביום חמישי, כאשר ירח מלא של מזל דלי ידלק את הבית ה-12 המבודד והמיסטי שלך – המגזר הקשור למזל המופנם שלך. זהו הירח המלא היחיד של מזל דלי בשנה, והוא אמור להציע לך גישה ישירה עוד יותר להורדות האלוהיות האלה שעוזרות לך לנצל את החוכמה הגבוהה ביותר שלך. בתור מזל דגים, אתה סומך על האינטואיציה שלך כמו שאחרים סומכים על ההיגיון וההיגיון, והטירוף הזה יכול לקחת את זה לשלב הבא. אבל כידוע, כדי באמת לשמוע את ההדרכה הזו, אתה צריך לסנן את ההפרעות וההפרעות. אם זה חשוב – ואנחנו חייבים להניח שכן – אז היו מוכנים לערבב את לוח הזמנים שלכם כדי להשאיר זמן לזה. ואם שום דבר לא מגיע, אתה יכול להפעיל את המשאבה על ידי כתיבה חופשית ביומן שלך או האזנה למוזיקה מרווחת או מדיטציות מודרכות. מכיוון שהבית 12 קובע סופים, מעברים וריפוי, סביר להניח שתחשוף משהו שצריך לשחרר. למרבה המזל, הירח המלא הזה יכול לספק את האינפו הדרוש להפיל את האדם הזה, מגביל אמונה או התנהגות רעה – לטובה!גם ביום חמישי, מיפוי ונוס עוזב את הבית החמישי הדקדנטי שלך וצונח לתוך אריה ואל הבית השישי שלך לחיים בריאים עד ה-5 בספטמבר. יש לך מטרות, מזל דגים, והדרך הטובה ביותר לטעון מצברים היא על ידי טיפול בעצמך מבפנים החוצה! מה תמיד גורם לך להרגיש חזק, גמיש, נמרץ – ומטופח? אלה דברים שצריך להישען אליהם! אילו מאכלים ותנועה בטוחים יעוררו מחדש את הזוהר הפנימי שלך? ומכיוון שזו ונוס חושנית, לא סמל המקדחה שבתאי, אתה נזכר שעבורך, "אין כאב, אין רווח" הוא פזמון לא רלוונטי. הבית השישי הוא גם אזור הארגון והיעילות שלך, ותחת הדרכה של ונוס, המערכות שלך יכולות לקבל שדרוג חכם ושיקי. ציון!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|