הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל אריה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל אריה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל אריה

ונוס המטפלת צללה לסרטן ולבית השנים-עשר החמלה שלך ב-17 ביולי, ומאז, אולי נלחצת קשה להקים (או לשמור) גבולות להגנה עצמית. האמפתיה חסרת התחתית שלך עלולה סוף סוף להתבטל! אתה נשמה נדיב ונותן מטבעך, ליאו, אבל אפילו לך יש את הגבולות שלך. ואתם עלולים לחבוט בהם ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, כשפלוטו האובססיבי במזל גדי ובית הריפוי השישי שלכם זורקים צל גדול על נוגה העדינה. ההתנגדות הזו מתרחשת רק יום אחד בשנה, ואם אתה מתכוונן – ובאמת שם לב איך אתה מרגיש – לא תצטרך אף אחד שיפרט עבורך את היתרונות של הצבת גבולות. במקום למהר באופן רפלקסיבי להציל, הקדישו רגע להתבוננות. למה אתה מרגיש שזו העבודה שלך, אריה? האם אתה לא סומך על אנשים אחרים שיוכלו לדאוג לעצמם? כל מי שלא לא להדליק את האש שלך או לתת כמו שהם מקבלים זה לא מתאים לך ברגע זה. בדומה לכל פרויקט שאמנם מסקרן, אך יוסיף לחיים שלך יותר מתח ממה שיש לך רוחב פס עבורו. וההטבה הכי מתוקה? כשאתה מתחיל להגיד לא לדברים לא הולמים, אתה פותח מקום אנרגטי עבור האנשים או המצבים הנכונים להיכנס.  שותפויות מחויבות זוכות להשפעה גדולה ביום חמישי הקרוב, שכן הירח המלא של דלי היחיד של השנה מגביר את הבית השביעי של הצמדים הדינמיים שלכם. זה יכול להביא את הסוג של חברי נפש או משתפי פעולה שהתפללת עבורם! אבל בעוד ירח מלא הוא מעבר מפעיל, זה לא מבטיח שכחבר נפש הולך לסמבה לסלון שלך. אתה עדיין צריך לעשות את החלק שלך. אז אם אתם מחפשים כל סוג של "חתיכת פאזל חסרה", השקיעו מעט מאמץ נוסף בחיפושכם במהלך השבועיים הקרובים (זמן השיא של התבוננות זו). צאו יותר ותערבבו והקישו על רשת המדיה החברתית שלכם, אבל גם עבדו ברמה אנרגטית על ידי התמקדות ברורה ושוב ושוב בדיוק בסוג האדם אליו אתם מקווים להתקשר; תתנהג כאילו הם כבר בחייך, ולאחר מכן הכרת תודה על נוכחותם. אם אדם זה כבר נמצא בתחום שלך, בצע את הצעדים כדי להגביר את החיבור. לכל מה שאתה יודע, הם חיכו שתעשה את הצעד הראשון! מְצוֹרָף? ראה אילו נושאים גדולים יעלו במהלך השבועות הקרובים, והנח שאלה הם חלק מה"מטרה" של האיגוד שלך. אם אתה מרוצה מהם יותר מאשר מתוסכל, העמיק את המחויבות שלך. ואם אתה מרגיש בדיוק ההפך, שאל את עצמך למה אתה עדיין נשאר בסביבה.ואתה חוזר! גם ביום חמישי, ונוס החושנית חוזרת למזל שלך לאחר הפסקה של שנה, מה שאמור לשחזר את החריץ הרומנטי שלך מעכשיו ל-5 בספטמבר. אם אתה רווק, המגנטיות החייתית שלך תהיה שאי אפשר לעמוד בפניה, ותכיר אותך, ליאו, אתה תתחמם בתשומת הלב המתמדת. אבל אם אתה באמת מקווה להתיישב, אל תיסחף יותר מדי עם מצעד המעריצים. מצאו את המשמעת העצמית להתנגד לרוב, ושמרו על רף גבוה. גם אם אתה מחוץ לשוק, תחת השמים המפתים האלה, אתה עלול למצוא את זה קשה לא להיות שובב. אף אחד לא אומר שאתה לא יכול להיות קצת פלרטטן, אבל דבר אחד השלט הנאמן שלך לא רוצה לעשות הוא לחצות כל קו שאתה לא יכול "לבטל".

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|