הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל תאומים

התשוקה עולה השבוע, והידיעה שלא תהיה לך את השליטה העצמית הרגילה שלך עשויה לעזור לך לשים כמה גבולות במקומות. ("אולי") ונוס שואפת הנאה משייטת דרך הסרטן והבית השני ההגיוני (ועם זאת החושני) שלך. ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, היא מתנדנדת להתנגדות השנתית שלה עם חודרת פלוטו בבית השמיני שלכם של סקס, סודות ופיתוי – ומשאבים משותפים. אתה עלול להרגיש חלש בברכיים ולא מסוגל לעמוד בפני המשיכה המגנטית של איזה אדם או דבר מדהים. האם התחושה הזו יכולה להימשך, או שמא מדובר באובססיה רגעית שתעבור באותה מהירות שהיא עלתה? זה ה-X פקטור, מזל תאומים וכסף חכם כנראה היה מהמר על בטוח על סליחה. זכור זאת: כל הדברים המגנטיים גם מושכים וגם דוחים – ואף אחד לא מבין את הדואליות הזו טוב יותר מאשר מזל תאומים! אז אולי תצא מזה עוד כמה ימים, ותראה איך אתה מרגיש כשהירח המלא מגיע. (תמשיך לקרוא!)ביום חמישי הזה, הירח המלא של מזל דלי היחיד בשנה מזעזעת את הבית התשיעי של טיולים, הרפתקאות ופעילות לא מקומית. השבועיים הבאים הם נהדרים עבור… כל דבר מלבד אותו זקן! זהו זמן שיא המבטא כמעט כל סוג של צמיחה, ניסויים והתרחבות, החל מטיול החלומות שלך ועד לקבלת הסמכה לצלילה ועד השקת סטארטאפ משלך. אם כבר יש לך מותג אישי, זה יכול להיות הזמן המושלם ליצירת קשר ממוקד יותר ברחבי העולם. אנשים צריכים להיות פתוחים לרעיונות ולהצעות שלך, אבל הם לא יכולים להירשם או "לקנות עכשיו" אם הם לא מכירים אותך! אז תעשה להם טובה ותוציא את הבשורה. מבחינה רומנטית, רווקים יכולים להרחיב את האופקים שלהם (מילולית ומטאפורית) כדי להגדיל את הסיכויים לפגוש פוטנציאל חם. הקש על האנרגיה הפתוחה של הירח המלא של הדלי הזה בבית התשיעי ותן הזדמנות לסוגים שונים מאוד. בני מזל תאומים זוגיים צריכים להיות יצירתיים עם פעילויות ומקומות בילוי. איך נשמע שייט שקיעה או שיעור אפייה טבעונית?כמו כן, ביום חמישי, ונוס האמנותית עוברת לאריה ולבית התקשורת השלישי שלך עד ה-5 בספטמבר. המעבר הקצר אך העוצמתי הזה יכול לעזור לך לנהל משא ומתן על סוגיה דביקה, להביא לסיום ריב מבעבע ארוך או לתת השראה לפרויקט היצירתי הבא שלך. זו המתנה הטבעית שלך לראות את שני הצדדים של כל ויכוח – או את כל שמונתם – כך שאם אתה יכול להתנתק מהאגו שלך כשהוא חבול, מעבר ונוס זה יעזור לך להמשיך ממשהו שעצר אותך (או עולה לך אנרגיה ). אתה לא צריך להיות תוקפני כדי להיות אסרטיבי, תאומים. אמנות הגישור כוללת יצירת האיזון הנכון בין לעמוד על שלך לבין איך לתת לצד השני להרגיש שמעו ומעצימים. ומעבר לכך היא הבשלות שיהיה נוח לא להסכים. בשאר החודש הזה, חיי החברה שלך צריכים להיות כוורת שוקקת של פעילות. אם אתה מחפש רומנטיקה, שמור על ראש פתוח לגבי סוגים שונים של אנשים שתפגוש – במיוחד אלה ששלחת פעם באופן רפלקסיבי לקטגוריית "חבר". הם עשויים להוכיח את ההפתעה הגדולה מכולם!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|