הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל גדי

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל גדי

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל גדי

אתה המעודד הלא רשמי של המעגל הפנימי שלך, מזל גדי, והם יודעים שהם יכולים לסמוך עליך כשהצ'יפס יורד. אבל בחיפושך להיות מועיל, האם אתה מתעלם מאדם מפתח אחד – אממ, אתה? אתה יכול לשבור את מעגל ההקרבה העצמית הזה ביום שלישי הקרוב, ה-9 באוגוסט, כשפלוטו הטרנספורמטיבי במזל שלך הולך מאנו-א-מנו עם ונוס בסרטן האמפתי ובאזור השותפות שלך. נתינה ועזרה זה בסדר, במידה, אבל הגיע הזמן לתת לאחרים לשקוע או לשחות בכוחות עצמם. בעודו אוהב, יכול להיות גם מסך עשן כדי להסוות את הצורך הרגשי שלך. אם אתה לא מבקש מאנשים דברים, הם לא יכולים לאכזב אותך, נכון? אה, לא נכון! אתה עשוי להרגיש בטוח יותר מאחורי קיר הפלדה הזה, ביום חמישי, ירח הדלי היחיד של השנה יורד בבית השני שלכם, מה שמגביר בעיות סביב כסף, יציבות וביטחון. זהו דשא מוכר עבור סימן האדמה המוארק שלך, וזו הזדמנות לאפס על תכוניות פיננסיות. האם השתוקקת ליותר "כרית" בחשבון הבנק שלך – או שיש לך יעדים כספיים ברורים להמשך 2022? (סוג של שאלות רטוריות עבור בני מזל גדי.) אבל השורה התחתונה היא…להגדיל את השורה התחתונה שלך, מה שאתה יכול להשיג עם מספר טקטיקות. ראשית, האם קצצת את כל השומן שניתן להעלות על הדעת מהתקציב שלך? כל המיקרו-מינויים והפינוקים במחיר מופקע (FTR, קפה של 10 דולר הוא אף פעם לא "הכרח"). ככל שתוכל לבטל יותר, כך החיסכון יצטבר מהר יותר. ההרגל לומר "לא תודה" להזמנות יקרות יהיה קל יותר בכל פעם שתעשה זאת. תוכל לבחון כיצד להוסיף עוד אפיק הכנסה ולהרוויח יותר מבלי לעבוד יותר. האם הגיע הזמן לבקש העלאה או קידום בעבודה? אם אתה עובד בשביל עצמך, האם אתה יכול להעלות את התעריפים שלך מספיק כדי לא לסחוט את הלקוחות שלך אלא לרפד את חשבונך? וכאשר מופיע פיתוי שאי אפשר לעמוד בפניו, נסו לשלם עבורו במזומן במקום על הנחתו על פלסטיק. ה"עניין" הפסיכולוגי לבדו יכול להיות מכריע. חיי האהבה שלך עשויים להיות לוהטים יותר מאשר טוסון ביום חמישי הקרוב, כאשר ונוס הפתיינית מתקדמת לתוך ליאו הנלהב ולבית השמיני הארוטי שלך עד ה-5 בספטמבר. רווק או יכול להיות? לפני שאתה צולל לתוך משהו מהביל, בדוק עם עצמך כדי לוודא שאתה ברור מה אתה מחפש. עם כוכב השועל שמחמם את הבית השמיני שלך, אתה עשוי להיות מרוצה באמת עם קיץ ללא מיתרים. אבל אם אתה יודע בלב ליבך שאתה משתוקק לחיבור נפש-גוף-נשמה, הפליטה הזו לא תעשה אותך מאושר. כדי להתקשר לסוג כזה של אהבה איכותית, אתה צריך להיות מוכן להיות פגיע – ולתת לקשר זמן להעמיק ולהתבסס לאמון. וכשהדברים מתפתחים באופן אורגני, תהנו מהחלק המסתורין וההיכרות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|