הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

ונוס המאוהבת עורכת את הביקור השנתי שלה בשלט שלך מאז 17 ביולי, ומעניקה לך את גורם ה-It בהמוניהם. סרטנים בודדים כנראה הרגישו כמו להבה בוערת ומושכת כל מיני עשים. למרות שזה נהדר עבור האגו, זה יכול להביא סיבוכים. (כמו, את מי לקחת ברצינות, בתור התחלה.) וזוגות יכולים להתאהב כל פעם מחדש. אבל אתה לא צריך להשאיר הרבה למקרה אקראי, סרטן. ביום שלישי הקרוב, 9 באוגוסט, כאשר כוכב האהבה מתנדנד להתנגדות שלו פעם בשנה עם מעורר הכוח פלוטו במזל גדי ובית היחסים שלך, אולי תינתן לך ההזדמנות המושלמת לעמוד על שלך ולהתנגד לאישיות כמעט משתלטת. ודא שאתה שומר על עין חדה עבור דגלים אדומים, ולא משנה כמה סקסית (ומחמיאה!) הדמות הזו עשויה להיות, אתה צריך להישאר בכוננות גבוהה כדי לא ליפול למלכודת המפתה שלהם. הצד השני של זה הוא לא לשמור על השמירה שלך כל כך גבוה שאתה נותן לאחד טוב פוטנציאלי לברוח. עם פלוטו בתמונה, כנראה שקורה יותר ממה שנראה לעין, ומכיוון שאינך יכול להגיב לדברים בלתי נראים, הדרך הטובה ביותר להגן על השדה שלך (ועל ליבך הרך) היא להיות ידידותי וסקרן אבל להחזיק כמה קלפים מאוד חשובים לחזה שלך ושחק משחק של "חכה ותראה".אבל שימו לב: סבלנות עשויה להיות במחסור ביום חמישי הקרוב, שכן הירח המלא היחיד של השנה של מזל דלי מפעיל את הבית השמיני שלכם של אינטימיות, אירוטיקה ופרמבונדינג. השבועיים האלה מושלמים לעשות את הצעד הבא (או הראשון!) רציני עם מישהו שאתה באמת רוטט איתו. כבר בזוגיות? אם חלק הידידות באיחוד שלכם נמצא על קרקע יציבה, התמקדו בהיבטים מאחורי דלתיים סגורות, במיוחד אם הגחלים התאוותניים שלכם זקוקים להדלקה מחדש. ולא, סרטן, אנחנו לא מדברים על ה"מעשה" עצמו אלא על מה שעומד בבסיסו, כלומר חיבור עמוק ונשמתי! אף אחד על הרדאר הרומנטי? עם החשק המיני שלך, למה לא להשתמש בזה כהזדמנות לפגוש אנשים ברמה חדשה לגמרי, להגדיר את הכוונה למצוא מישהו על אורך הגל הפיזי, האינטלקטואלי והרוחני שלך. הבית השמיני שולט גם במשאבים משותפים, כך שהירח המלא הזה יכול להאיר דרכים למזג את הכספים שלך ונכסים אחרים. רק זכרו שכל שותפות שתנעלו בה כעת צפויה להימשך, אז חפשו את נשמתכם ותוודאו שאתם לא מתכוונים לנסות לצאת ממנה בקרוב!גם ביום חמישי, ונוס הרומנטית עוברת מהמזל שלך אל אריה והבית השני המעשי והחושני שלך. במהלך ארבעת השבועות הבאים, אתה יכול לפגוש מישהו שגורם לך להרגיש כמו זהב טהור, ולא בגלל שהם זורקים כסף ימינה וימין כדי להרשים אותך. תדע לאדם הזה יש פוטנציאל שומר אם הוא אדיב, נדיב, בעל סגנון התקשרות בטוח ואינו שחקן ראש. מעביר זמן עם מישהו אבל נראה שזה לא צובר אי פעם תאוצה? ונוס במזל אריה גאה יכולה לעורר בך השראה להגביר את החום או להפסיק לחכות שהבישול האיטי הזה ירתח אי פעם. אם אתה יודע שאתה רוצה מערכת יחסים אמיתית, אתה צריך להשתפר בזיהוי המחויבות-פובים ולחתוך פיתיון מהר יותר מעכשיו ל-5 בספטמבר. עבור זוגות, מעבר ונוס זה יכול להעמיק את הקשר שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|