הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל טלה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל טלה

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 8.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה
אמור כמה שפחות. גם אם האינסטינקט שלך הוא לשתף באופן גלוי ומהלב, יהיה קל מדי לגלוש לשטח שיתוף יתר, שעלול לחזור לנשוך אותך. כאשר ונוס יצירתית מפליגה בסרטן האכפתי בבית הרביעי הבסיסי שלך, ייתכן שאתה מרגיש קרבה לאנשים מסוימים שאינה בהכרח גומלת. וביום שלישי, 9 באוגוסט, ונוס תתנדנד לאופוזיציה השנתית שלה עם פלוטו האפל במזל גדי והאזור המקצועי שלך. מאבקי כוח עלולים לפרוץ בכל מקום מחדר הישיבות ועד לחדר השינה. אם אתה ובן \ בת הזוג לא רואים עין בעין, אל תגלה שום דבר שהם יכולים להשתמש נגדך בקרב לא הוגן. זה תלוי בך להגן על הלב שלך – ועל הנתונים הרגישים שלך.בעבודה, ייתכן שמתחרה חמקני עוקב אחריך יותר ממה שאתה מבין, וברגע שתפיל את השמירה שלך, הם עלולים לקפוץ פנימה ולנסות לגנוב את המידע הקנייני או הקניין הרוחני שלך. אם אתה מנסה ליצור באזז לגבי הופעת בכורה קרובה, זה נהדר, אבל שמור לפחות כמה קלפים קרוב לחזה שלך. בענייני הלב, קצת מסתורין ופיתוי יכולים לשמור על דברים מרגשים מאוד. אבל אם זה יהפוך למשחק בלתי ניתן לנצח של חתול ועכבר, הצד השני עלול להתאכזב ויוותר. לחלופין, מצד שני, אם מישהו טלטל את השרשרת שלך, תפסיק לקחת את הפיתיון שלו – ואז חכה שהוא יבוא לרדוף אחריך.ביום חמישי, הירח המלא היחיד של השנה של מזל דלי מאיר את הבית האחד-עשר המשותף שלכם, שם דגש מיוחד על עבודת צוות וטכנולוגיה לשבועיים הקרובים. אם משימה קבוצתית מתקרבת לקראת סיום, זה יכול לקרות סוף סוף לפני שאוגוסט יסתיים – ולהתאחד בצורה מבריקה אפילו יותר ממה שהייתם יכולים לדמיין. אתה שוקל הדרן עם הצוות הזה? תחגוג את הצלחתכם אבל אז תוודאו שאתם לא רק רוכבים בשיא הפרויקט שאתם עורכים. קח זמן מספיק כדי להעריך אם זה באמת מתאים או אם הגיע הזמן ללכת לדרכים נפרדות. עובדים על משהו שלא קרוב לקו הסיום? התאם את הציפיות שלך כך שיתאימו לציר הזמן האמיתי כדי לא להיות מתוסכל כאשר דברים לא דוהרים בקצב המועדף עליך (כלומר, מהירות טלה).כמו כן, ביום חמישי, הסטייליסטה ונוס מתחילה את המסלול השנתי שלה דרך ליאו הבוטח והבית החמישי הפלרטטני שלך עד ה-5 בספטמבר. אתה עשוי להרגיש בר מזל מאוהב מסיבה טובה מאוד: אלו כמה שבועות מוצלחים ביותר! אז מה המטרה כאן, רם? האם אתה מחפש זר קיץ, בן לוויה מזדמן – או שאתה מחזיק מעמד למישהו עם פוטנציאל לטווח ארוך? ואם אתם מחוברים, מה הם השלבים הבאים שיגרמו ללב שלכם להחסיר פעימה? מה שזה לא יהיה, זכרו שבבסיס כל האפשרויות הללו עומד הצורך באהבה עצמית. אז תרגל לעשות דברים שמשמחים אותך, בין אם זה יצירת אמנות, פעילות גופנית או אינטראקציה עם הילדים בחייך. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|