הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דלי

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דלי

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דלי

ביום שלישי, 9 באוגוסט, אתם עלולים למצוא את עצמכם חושבים על שאלה די לא אקווארית, כלומר באילו קרבות כדאי להילחם ומתי עדיף פשוט להסכים לא להסכים. היום הזה מציין את ההתמודדות השנתית של ונוס הדיפלומטית בסרטן האמפתי ומלהלן הכוח פלוטו בבית השנים-עשר שלך של אויבים נסתרים. יכול להיות שאתה הולך מנו-א-מנו עם מישהו, או אולי אתה פשוט מרגיש שאתה שוקע תחת משקלם של יותר מדי חובות ואחריות. ברור שאתה לא יכול להפיל את כולם (או שאתה יכול?), אז במקום זאת, תסתכל ותראה דרך העינית האובייקטיבית ביותר שלך וקבע אילו דברים הם למעשה "קריטיים למשימה" ואילו אולי יצטרכו להתבשל על מבער אחורי – או ללכת על קרח. ואחרי שחפרת את עצמך מבור נואש, חפר קצת יותר עמוק, נושא מים. למה לקחתם על עצמכם כל כך הרבה מלכתחילה? אתה השומרוני הטוב של גלגל המזלות, אבל עדיין יש לך את הגבולות שלך. ולא, אתה לא צריך להתנגש בהם כדי להחליט ללכת על כמה דברים אחורה. האם מישהו בחייך (אולי האני המתוק שלך) החזיק אותך בסטנדרטים גבוהים בלתי אפשריים? הגיע הזמן להגדיר, ולאכוף, כמה גבולות, מזל דלי. אתה תקבל את הכבוד המגיע לך ברגע שתתחיל להתעקש על זה.יום חמישי זה הוא יום מיוחד עבור כל בני מזל דלי, מכיוון שהירח המלא היחיד של השנה במזל שלך יגביר את הבית הראשון שלך של זהות, סגנון ומראה. זה כמו הקוסמוס שמנופף בדגל משובץ, דוחף בך להכות בגז באחד מפרויקטי התשוקה שלך. זהו אישור כוכב לכת לשים את סדר העדיפויות שלך מעל כולם ולדחוף את סדר היום שלך במלוא עזות מזל דלי. אתה ההומניטרי של גלגל המזלות, ואתה כמעט לא יכול שלא לתמוך באנשים, מטרות ופרויקטים שיועילו לקהילות גדולות יותר. ההתרוממות הירח השנתית הזו נותנת לך את הביטחון לשים את עצמך שם בגדול. אל תשכח לרדוף אחרי קצת אושר אישי בזמן שאתה שם בחוץ "גוזל.גם ביום חמישי, ונוס הרומנטית סוגרת את הספרים בבית השישי הארגוני שלכם לשנה נוספת ומתקדמת אל אריה הנאמן ובית השותפות השביעי שלכם. זה יכול להיות אחד החודשים המחוברים והמשמחים ביותר בשנה שלך! כל סוג של צמד דינמי – מרומנטי למקצועי ועד יצירתי – מקבל דחיפה במהלך המעבר הזה, אשר בתוקף עד ה-5 בספטמבר. אם נשמרת טינה או טיפת טינה כלשהי, או אפילו סתם מרגישה אמביוולנטית כלפי מישהו, כל מצב הרוח שלך עשוי להשתנות בפרוטה עכשיו או בשבועות הקרובים. הנכונות שלך להחליף את סטטוס הנוסע המתמיד שלך במחויבות ויציבות עשויה להפתיע אותך – ואולי זה מה שנדרש כדי לבסס מערכת יחסים מתחילה (או מוצקה).

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|