הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל בתולה

ביום שני, 5 בספטמבר, ונוס המקסימה והמפתה עורכת את הביקור השנתי שלה בשלט שלך, ומשחה אותך בגורם "זה"! החלק הכי טוב הוא שאתה לא צריך לעשות שום דבר שונה כדי שהרגע הקסום הזה יקרה. תהנה מהזרימה הקלה עם חברים ותיקים וקשרים חדשים. ונוס חיננית עוזרת לך למצוא תמיד את המילים הנכונות לומר – בנוסף היא יכולה להעניק קצת אינספו לשועלה כשזה מגיע ל"קניות בארון שלך". היו קצת נועזים (על פי הסטנדרטים שלכם, בתולה) והישענו על כוחות העל של הקוסמת הקוסמית. (למעשה, בהצלחה בניסיון להסתיר את הזוהר שלך במהלך המעבר הזה.) עם כוכב היופי והאוהבות בבתולה, אנשים אחרים יימשכו אליך כמו מגדלור. רק שימו לב למתחנפים המתנפנפים שבאמת מנסים לפרוץ את אספקת החשמל שלכם. היו סלקטיביים כמו שרק בתולה יכולה להיות, הגבלת הזמן ותשומת הלב שלך לאנשים על אורך הגל שלך. עם זאת, הישאר ערני להזדמנויות חדשות. במהלך מחזור הביטוי הזה, אתה יכול למשוך כמה שחקנים בעלי חשיפה גבוהה לפני ה-29 בספטמבר – או להיכנס לתפקיד הזה בעצמך. ברמה עמוקה יותר, מטאפיזית, הלקח של ביקור ונוס זה קשור לאהבה עצמית וריבונות עצמית – אופני הוויה שלא תמיד כל כך קל לאמץ את הסימן הקריטי שלך. אינסטינקט השירות שלך הוא בין התכונות היפות ביותר שלך, אבל למהר להציל יכול להיות למעשה תחבולה כדי להימנע מעבודה על הדברים שלך. יחיד? מעבר ונוס זה יכול לסחוף פנימה מישהו עם פוטנציאל לחבר נפש, אז אל תשאיר את המגן גבוה מדי. זוגות אולי יצטרכו פתאום קצת יותר זמן לבד – אבל כשאתה מתחבר מחדש, הסקס "לאן הפסקנו" עשוי להיות מעורר מחשבה! עם זאת, הישאר ערני להזדמנויות חדשות. במהלך מחזור הביטוי הזה, אתה יכול למשוך כמה שחקנים בעלי חשיפה גבוהה לפני ה-29 בספטמבר – או להיכנס לתפקיד הזה בעצמך. ברמה עמוקה יותר, מטאפיזית, הלקח של ביקור ונוס זה קשור לאהבה עצמית וריבונות עצמית – אופני הוויה שלא תמיד כל כך קל לאמץ את הסימן הקריטי שלך. אינסטינקט השירות שלך הוא בין התכונות היפות ביותר שלך, אבל למהר להציל יכול להיות למעשה תחבולה כדי להימנע מעבודה על הדברים שלך. יחיד? מעבר ונוס זה יכול לסחוף פנימה מישהו עם פוטנציאל לחבר נפש, אז אל תשאיר את המגן גבוה מדי. זוגות אולי יצטרכו פתאום קצת יותר זמן לבד – אבל כשאתה מתחבר מחדש, הסקס "לאן הפסקנו" עשוי להיות מעורר מחשבה! עם זאת, הישאר ערני להזדמנויות חדשות. במהלך מחזור הביטוי הזה, אתה יכול למשוך כמה שחקנים בעלי חשיפה גבוהה לפני ה-29 בספטמבר – או להיכנס לתפקיד הזה בעצמך. ברמה עמוקה יותר, מטאפיזית, הלקח של ביקור ונוס זה קשור לאהבה עצמית וריבונות עצמית – אופני הוויה שלא תמיד כל כך קל לאמץ את הסימן הקריטי שלך. אינסטינקט השירות שלך הוא בין התכונות היפות ביותר שלך, אבל למהר להציל יכול להיות למעשה תחבולה כדי להימנע מעבודה על הדברים שלך. יחיד? מעבר ונוס זה יכול לסחוף פנימה מישהו עם פוטנציאל לחבר נפש, אז אל תשאיר את המגן גבוה מדי. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|