הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל בתולה

מידע אישי רגיש: נכנס! אתה יכול להיות די אוזני השבוע, בתולה, הודות לחיבור זורם חופשי (סקסטיל של 60 מעלות) בין צדק הגלוי למאדים חסר הרסן. הבעיה היא שאולי אתה לא ממש יודע מה לעשות עם המידע הזה. ומסיבה זו, עדיף לעשות… כלום. רוב הסיכויים שלא מדובר בנתונים שיש לנתח בפורום ציבורי, הכולל ארוחת ערב עם חברים או לחישה בטונים שקטים עם עמית אחר. אם המשקל של החזקת הסוד הזה גדול מדי לשאת, דבר עם צד שלישי ניטרלי והשאר ממנו שמות. הנה רעיון נוסף: עצור אנשים לפני שתהיה להם הזדמנות להעמיס עליך את המידע הסודי שלהם. יש סיבה שאנשים אומרים שתמימות היא אושר. אז אם הימור הפתיחה של מישהו נשמע כמו, "אפשר לחלוק איתך משהו פרטי?" אל תגידו ברפלקסיביות כן!כמו כן, תחשוב פעמיים לפני שאתה מסכים לפצל כל צ'קים בסוף השבוע הזה, בתולה. כאשר מרקורי האימפולסיבי ויופיטר הנדיב מתמודדים על פני ציר הכסף שלך, הם חושפים גישות שונות לגבי חיסכון והוצאות. מה שיש לך ערך אולי לא שווה את ההוצאה למישהו אחר, ולהיפך. אבל זה כנראה דבר חכם לברר לפני שהחשבון נוחת על שולחן הבראנץ' או שאתה מוצא את עצמך בלחץ של שנים של תשלומים עבור חפץ שמישהו אחר בבית שלך "צריך", אבל אתה יכול לחיות בלעדיו. למרות שאתה עשוי להרגיש כמו הפרובוקטור, אנשים יכולים מאוחר יותר להיות אסירי תודה על חוכמת התקציב הנבונה שלך.מרגיש שהבית שלך הוא הכל מלבד הטירה שלך? סנטר, מזל בתולה. רבע הירח שעווה בשבת במזל קשת מביא עילוי מוטיבציה לבית הרביעי הביתי שלך. התחל בכך שתעשה את מה שהשלט שלך עושה הכי טוב – לסדר, לארגן ולסדר. אבל אסתטיקה מינימליסטית מדי לא תעבוד; אתה צריך מנה בריאה של אישיות בחלל שלך! בתולות אוהבות להחדיר לעיצוב שלך "חפצים" שנאספו בקפידה כמו אמנות מיוחדת במינה, צמחים, קריסטלים וטקסטיל. בזמן שאתה במצב מהפך, קרא על פנג שואי https://astrostyle.com/feng-shui-astrology/ וארגן מחדש כמה דברים כדי לגרום לצ'י עומד לזרום שוב. או נסה את העיקרון המבוסס על נומרולוגיה של הזזת 27 עצמים כדי לשנות את האנרגיה של החדר. הציבו סמל של אהבה ושותפות בפינת הרומנטיקה שלכם (זו שנמצאת הכי רחוק מדלת חדר השינה שלכם). אם יש לך ערימות של "כביסה מלוכלכת" או "מטען ישן", הסר אותן סטטיסטיקה! ולפנות כל דבר מתחת למיטה שלך שאולי פוגע בתשוקה שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|