הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 4.9.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

לפסגה! תהיה לך רוח גב קוסמית מגה שתתמוך ביוזמות הנעלות ביותר שלך החל מיום שני, 5 בספטמבר, כאשר ונוס נלהבת מתלקחת לתוך בתולה ובבית העשירי המכוון לעתיד שלך. עם האנרגיה הנלהבת והשותפות הזו שמניעה את המנועים שלך, יהיה קל לעלות על הגז על יעד מוביל בקריירה, פרויקט ציבורי או אפילו מרדף רומנטי. השאלה שואלת ונוס בבית העשירי המקצועי שלך היא, איך אתה יכול ליישר את התשוקות שלך עם מה שאתה עושה למחייתך? עבור השלט האותנטי שלך, עצם תשלום המשכורת אינו מספיק; בתור Sag כנה, אתה צריך להרגיש מיושר אישית עם העבודה שלך. מעבר ונוס זה יכול לעזור לך למצוא דרכים לחבר כמה מהנקודות הללו במהלך ארבעת השבועות הבאים. אולי תרצה לשכור מאמן עסקי או מקצוען פיננסי שיעזור לך ליצור חזון ברור יותר אם זה חסר, או אם אתה בכיוון עם זה, כדי להבטיח שהכסף שלך יעבוד קשה עבורך כמו שאתה עושה עבורו. בחיים הרומנטיים שלך, אל תלך עם הזרם. אם אתה מעורב עם מישהו שלא יכול (או לא רוצה) להתחייב, קבע באופן פרטי מועד אחרון, תן לו הזדמנות אחרונה, ואם שום דבר לא משתנה, תפסיק לבזבז את זמנך היקר. בראש התרשים שלך, ונוס ארוכת הראייה מזכירה לך שבחירות שתעשה עכשיו יקבעו את עתידך. אז חותכים פיתיון על כל עצלנים והשאירו מקום לאדם שמטרותיו – ואורח חייו – משתלבים עם שלך. ושימו לב בעבודה. אתה יכול לפגוש מישהו כשאתה הכי פחות מצפה לזה באירוע נטוורקינג בתעשייה. מְצוֹרָף? זהו זמן זוג כוח, אז התערבבו יותר כזוג, פנו זמן לחלום ולתכנן את העתיד המשותף שלכם. בחיים הרומנטיים שלך, אל תלך עם הזרם. אם אתה מעורב עם מישהו שלא יכול (או לא רוצה) להתחייב, קבע באופן פרטי מועד אחרון, תן לו הזדמנות אחרונה, ואם שום דבר לא משתנה, תפסיק לבזבז את זמנך היקר. בראש התרשים שלך, ונוס ארוכת הראייה מזכירה לך שבחירות שתעשה עכשיו יקבעו את עתידך. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|