הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

מוכן לנשוף, ליאו? השבועות האחרונים אולי התפרעו קצת כששיחקתם מארח-עם-הכי עד ונוס זוהרת במזל שלכם. כֵּיף? אין ספק, אבל אם אתם שחוקים ומתנודדים על שחיקה רומנטית, המעבר הבא הזה יגיע כהקלה מבורכת. ביום שני, 5 בספטמבר, כוכב האהבה והיופי יוצא מבמת מזל אריה ועולה על הבמה במזל בתולה ובבית השני שלך של ביטחון, כספים והנאות חושניות עד ה-29 בספטמבר. במהלך מחזור זה של ארבעה שבועות, אין צורך (וכנראה ללא רצון) להתחרות בפעילויות או פשוט לעבור את התנועות. ולמרות שקסם ונוס זה אולי לא יהיה דרמטי כמו הקודם, הוא מציע הזדמנות להחזיר דברים למסלול הנכון כדי לתמוך ביוזמות להעלאת השורה התחתונה שלך. התמקד באיכות של מה שאתה עושה על בסיס יומיומי – אפילו שעתי -. הרגישו את המשיכה החושנית של בדים בעלי מרקם, תהנו מהטעם של המאכלים האהובים עליכם (או רק לאטה שיבולת שועל של הבוקר שלכם) וממש עצרו והריחו את הוורדים. וכמובן, ניתוק מהטלפון שלך ולמעשה לדבר עם ביי או עם הקראש שלך בסוף היום הוא אפרודיזיאק חזק בפני עצמו! אם אתם משחקים במשחק היכרויות, הישאר פתוח לטיפוסים קצת יותר מסורתיים, במיוחד אלה עם ניצוץ שובב בעיניים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|