הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל גדי

נשמה חכמה המפורסמת יעצה לנו "לעקוב אחר האושר שלנו", וזו ההדרכה המושלמת עבורך החל מיום שני הקרוב, 5 בספטמבר! היום הזה מציין את חזרתה של שועל ונוס למזל בתולה ולבית התשיעי ההרפתקני שלך. אולי אתה לא תלבש את התשוקה שלך על השרוול שלך (וטוב לך), אבל בפנים רוב בני מזל גדי יש "עז חרמנית" שובבה להפליא. ואנחנו מוכנים להתערב שגירד והתעוות לצאת החוצה! הצד הזה באישיות שלך עשוי להפתיע כמה מהמכרים המזדמנים שלך, אבל מי שזכה לחוות אותו ממקור ראשון יכול להעיד על הלהט שלו. בין עכשיו ל-29 בספטמבר – לפחות – אתה עשוי להתרגש להרחיב את האופקים המאוהבים שלך. הבית התשיעי קובע נסיעות, הרפתקאות וקשרים בין תרבותיים. חבר את זה עם האנרגיה הרוחשת של כוכב האהבה הלוהט ותוכל ליצור סערה מושלמת של ערבוב רב-תרבותי מהביל! למען כולם, היו שקופים לגבי הכוונות שלכם (גם הרצונות שלכם). להוביל מישהו להאכיל את האגו שלך זו קארמה רעה. עבור זוגות, מחזור ונוס זה יכול להיות הזמנה לחקור יחד את העולם הרחב. תכננו מפלט אפי, באופן אידיאלי במקום שאף אחד מכם לא היה בו – או אולי בריחה הרפתקנית (אך בטוחה). אפילו סוף שבוע במלון בוטיק שיקי יחזק את מצב הרוח שלך ואולי גם את החשק המיני שלך. תהנה רומן – רק אל תפוצץ דדליין! תכננו מפלט אפי, באופן אידיאלי במקום שאף אחד מכם לא היה בו – או אולי בריחה הרפתקנית (אך בטוחה). אפילו סוף שבוע במלון בוטיק שיקי יחזק את מצב הרוח שלך ואולי גם את החשק המיני שלך. תהנה רומן – רק אל תפוצץ דדליין! תכננו מפלט אפי, באופן אידיאלי במקום שאף אחד מכם לא היה בו – או אולי בריחה הרפתקנית (אך בטוחה). אפילו סוף שבוע במלון בוטיק שיקי יחזק את מצב הרוח שלך ואולי גם את החשק המיני שלך. תהנה רומן – רק אל תפוצץ דדליין!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|