הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

שינוי לב? יתכן שתתחיל לתעדף בריאות וטיפול עצמי על פני עיסוקים מפנקים יותר החל מיום שני, 5 בספטמבר, כאשר מייפות ונוס עושה את הכניסה השנתית שלה לבתולה ולבית השישי שלך לבריאות וכושר. בין עכשיו ל-29 בספטמבר, אתה יכול לעבוד כדי לאזן את המעשים הדקדנטיים האלה שמהם כל כך נהנית כשהייתה בביתך החמישי והשופע בחודש שעבר. מחזור ונוס בעל הדעת הבריאותית הזה יכול להציע לך לעלות על העגלה ולתת לך תזכורת פנימית לכמה זה מרגיש מדהים לחזור להיות בהרמוניה עם הגוף שלך! אבל "לוחם סוף שבוע" לא נראה טוב בשבילך, רם. שלט השינוי המהיר שלך צריך משהו מהנה ומאתגר כדי שתוכל להישאר איתו לטווח ארוך. בעונה זו של "חזרה ללימודים", חפש שיעורי ריקוד ואימונים שישאירו אותך על אצבעותיך התחרותיות. ראמים מזוגגים עשויים ליהנות מהצבת כמה יעדים הדדיים (מותאמים לרמות האישיות שלכם) ואז להטיל על האחר דין וחשבון. איך עוד תוכלו לעורר בעצמכם השראה לאכול בריא יותר ולהניע יותר את גופכם? כל צעד, קטן ככל שיהיה, הוא צעד בכיוון הנכון!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|