הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

יש לך מטרה קצרת טווח להשיג? זה השבוע לתת הכל, אז ערבב את לוח הזמנים שלך כמיטב יכולתך כדי לתעדף אותו. ביום חמישי, 1 בספטמבר, השליט שלך, הפוך את זה לקרות מאדים, חוטף את צדק המעופף גבוה במזל טלה ובית היוזמות הראשון שלך. אמנם יש לך סיכון אישי בהשגת המשימה הזו לקו הסיום, אבל החדשות הטובות הן, שאתה לא צריך לחרוש את המשימה לבד. מאדים נמצא בשייט בן שבעה חודשים דרך תאומים והבית השלישי המשותף שלכם, ומוציא בני ברית מעבודת העץ. שמור על הרדאר שלך כדי שאנשים מועילים יתמכו בדחיפה האחרונה הזו. לדוגמה, זוג עיניים שני כדי לסקור את המסמכים שלך יכול לחסוך לך שעות של זמן!בכל הנוגע לבחירות הרומנטיות שלך, ייתכן שתרצה לעדכן את מדיניות הפרטיות שלך ביום שישי הקרוב. רוכל הרכילות מרקורי בבית הזוגיות שלכם מתמודד עם יופיטר לא מסונן במזל שלכם, מה שגורם לכם להיות מועדים ל-TMI. למרות שאתה מעדיף אותנטיות ואת החופש של לא לשמור סודות, שים לב להתלונן על חיי ההיכרויות שלך או SO או כל הזמן לברר עם הנבחרת שלך לייעוץ. המעגל הפנימי הנאמן שלך תמיד יקבל את הגב שלך, אבל הם לעולם לא יוכלו לקבוע לחלוטין את התשובה הנכונה עבורך. בנוסף, האוורור שלך יכול לסובב אותם לטירוף מודאג! אם יש לך בעיה לגרות עם מישהו שאתה אוהב – רומנטית או אחרת – פנה אליו ישירות בסמוך ליום שישי. תתפלאו עד כמה הדיונים שלכם יכולים להיות פרודוקטיביים!האם אתה מלהטט בתריסר כדורים בכל פעם או מקפץ מקיצוניות פראית אחת לאחרת? (במילים אחרות, האם אתה טלה?) אם תוכל להשתמש באנרגיה של הארקה, רבע הירח המאזן של שבת בבית התשיעי בעל הזווית הרחבה שלך יכול לעזור לך לצלם תמונה הרבה יותר גדולה. פשוט לזכור שיש לך יותר אפשרויות – ויותר זמן! – יכול להקל חלק מהלחץ. אבל האנרגיה הלוהטת של לה לונה מעודדת אותך לנקוט בפעולה קונקרטית. ערכו רשימה של כל מה שצריך לעשות – עכשיו ובסופו של דבר – ואז סדרו את הרשימה לפי תאריך היעד. אם זה עסק חדש, חקור את כל הדרכים המשפטיות והפיננסיות ומצא אנשים שיכולים לייעץ בכל מה שנמצא מחוץ לבית ההגה שלך. ודא שאתה מגן על הקניין הרוחני שלך מההתחלה! הבית התשיעי מפעיל את כל העיסוקים הקשורים ליזמות, טיולים, הרפתקאות, חינוך ותקשורת. איפה הרצון הכי גדול שלך? גם אם אתה לא מוכן ללכת או לעשות, אתה עדיין יכול להתחיל לתכנן. כמובן, המסר האולטימטיבי של הירח הזה הוא איזון. אז כל מה שעשית יותר מדי, תעשה פחות. ובכל מקום בו אתה צריך מדורה דולקת מתחתיך, מצא דרך להצית אותה בעצמך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|