הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 28.8.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

אף אחד לא שם את קשת בפינה! ולמי שהעז לנסות לאחרונה, הבדיחה עליהם. ביום חמישי הזה, 1 בספטמבר, יישור זורם בין מאדים חסר הרסן והשליט שלך, יופיטר ללא שבויים, מעורר אותך בביטחון רב. האם הגיע הזמן לספר את הגרסה שלך לסיפור לעולם? אם כן, אתה כאן בשביל זה. אבל שימו לב לרמות הנוחות והגבולות של אנשים אחרים בתהליך. מה שאתה לא רוצה לעשות זה לחשוף בעיות פרטיות של מישהו אחר בניגוד לרצונו. זה פשוט יביס את כל התכלית שאתה מתגלה כמו היצור החכם והמכובד שאתה מתכוון להיות. אז בלי לנקוב בשמות ישירות או לזרוק חבר מתחת לאוטובוס, עצב מחדש את הנרטיב בתנאים שלך.אתה שומע מה שהם שומעים? ביום שישי, התשובה היא "בהחלט לא", מכיוון שהשליח מרקורי נקלע לעימות ישיר עם השליט שלך, צדק חזק הרצון. האפקט יכול להיות איתותים מקושקשים מאוד עם הנבחרת שלך או מריבה של מאהבים שמוציאה הרבה מפרופורציות. סוף שבוע העבודה שלך עשוי להרגיש כמו משחק מתסכל של "הוא אמר, היא אמרה", כשאתה ממש מעביר שיחות והודעות טקסט על שמועות שווא שמסתובבות. מצדך, וודא שאינך מפיץ שום רכילות – אפילו במסווה של "דאגה". אם אתה לא יכול להגיד את זה לפנים של מישהו, אתה בהחלט לא צריך ללחוש את זה מאחורי הגב שלו! לקירות יש אוזניים, מזל קשת, ואפילו עמידה בשקט ליד בזמן שמישהו אחר גורר חבר דרך הבוץ עלולה להשאיר אותך מתויג כשותף לפשע.איזון הוא מטרה נעלה עבור הסימן הנרגש שלך, "יותר זה יותר". אבל תחת ההשפעה המייצבת של רבע הירח של יום שבת במזל קשת, אולי סוף סוף תראו את היתרונות בפישוט פרויקט או תוכנית שהתגלגלו מעבר לפרופורציות סבירות. מצד שני, אם קיווית להיות "מוזמן" לצאת ולשחק, קרני הירח האלה מזכירות לך שהקשתים לא מחכים; הם יוזמים! אבל גם כשאתה יוצא מהצד, עצור זמן רב מספיק כדי לשקול מה יכול היה לעכב אותך. האם יש פחד, חרדה או תחושה של "אני לא שייך" או "מגיע לי" את ההזדמנות הזו? חשוב למצוא את היצירה הזו כדי שתוכל לעבוד עליה ישירות באמצעים המתאימים. זה זמן מצוין להשיק יוזמה שפיתחת בשקט או לחשוף חשיפה גדולה על פרויקט תשוקה. זכור, אבל: רבע ירח זה מסייע בכיול מחדש של קשקשים שהתהפכו לצד אחד. אז בעוד שהסימן שלך עוסק בעצמאות, אם עשית קצת יותר מדי לבד – ואתה נאבק או מתמרמר – עכשיו זו ההזדמנות שלך לצאת ולבקש עזרה. אם אין לך את הכספים לשכור מקצוען, ראה מי פתוח לסחר חליפין מקצועי.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|