הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

אם אתה מוצא את עצמך נמשך השבוע אל המוכר, אל תנחש את עצמך. הנשמה הרגישה שלך דורשת טיפוח ו- TLC, ותמצא את ה"מרחב הבטוח" הזה באנשים ובמקומות שאתה כבר מכיר. אבל ודא שאתה לא משתמש בזה כתירוץ להתחבא ולהימנע מלקחת סיכונים. שניים מכוכבי הלכת הנועזים ביותר, מאדים וצדק, רוקדים דרך המגזרים השורשיים ואוהבים את עצמם של המפה שלך. אמנם זה בטוח יעורר קצת אנרגיה פרדוקסלית, אבל זה גם אתגר מעורר השראה. איך אתה יכול להפוך את מקום העבודה והבית שלך לסביבות שנותנות לך השראה להתמתח? הרוח ההרפתקנית שלך אינה ספציפית למיקום; אתה יכול להפעיל אותו בכל מקום, מזל דגים. חלון מואר בבהירות עם מקום לכן ציור יכול להעביר אותך לרובע אמנויות פריזאי. צפייה בסרטון יוטיוב בסלון שלך עשויה להניע את גלגלי ההשראה להקלטת הפודקאסט הראשון (או ה-50). החוכמה היא לשמור על ראש פתוח, גם בזמן שאתה מבצע את המשימות השגרתיות ביותר.שמרו על הצד המטורף שלכם כששבוע העבודה מסתיים. הודות לאופוזיציה מתוחה בין שניים מכוכבי הלכת הכי פה, מרקורי וצדק, האינטראקציות עלולות להיות עוקצניות במיוחד. המפלצת ירוקת העיניים עלולה להופיע לא טקסית, ולגרום לך לבעוט מקנאה או הגנה עצמית. אבל ההשפעה של המגבר יופיטר גם תוציא הכל מפרופורציה. אם אתה צריך לשאול את השאלה, "האם אני מגיב יותר מדי?" אתה כבר יודע שהתשובה היא כן. הרשו לעצמכם להרגיש את הרגשות שלכם, אבל אז, צאו למשימת גילוי עובדות. גם אם השמועות המצערות יתבררו כנכונות, ידך על העליונה תשמור על קור רוח במהלך שלב ה"אוטרו". קבעת את הזמן שלך, מחכה לרגע המושלם לעשות את הצעד שלך? כאשר רבע ירח מגלוון במזל קשת מחזק את בית ההצלחה העשירי שלך בשבת זו, אתה יכול לעלות בביטחון על מגרש המשחקים. בסימן הקשת, הכיוון היחיד הוא למעלה, ותחת כוח האש הבלתי ניתן לחיקוי שלו, אתה יכול להמיס כל פחד או היסוס ולהתפוצץ קדימה. האנרגיה המושכת קדימה יודעת שקל יותר להתחנן לסליחה מאשר לבקש רשות. לא שהסימן העדין שלך אי פעם ידרוך בכוונה על אצבעות הרגליים בעלייה שלך. במיוחד אם אתם יודעים שמדובר בפרויקט או מצב שיועיל לאנשים רבים, פשוט לכו על זה! תתפלאו עד כמה קל לסנן את הסחות הדעת ולהישאר ממוקדים ביעדים שלכם. גם אם אתה לא בטוח ב-100 אחוז למה אתה מכוון, רק מטרה מוגדרת למחצה תוביל אותך לכיוון הנכון. לאחר מכן, ברגע שיש לך משהו להראות עבור המאמצים שלך, אתה יכול לפנות לחברים ולמקצוענים שיעזרו לך ללטש ולקדם כרצונך. אם אתה מרגיש לא יציב לפעמים, פנה לייעוץ ממנטור – או אולי הגיע הזמן לכמה פגישות עם מאמן עסקי כדי להעלות אותך למסלול המהיר!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|