הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל גדי

מזל גדי צנוע, אתה אוהב להאיר באור הזרקורים את האנשים המופלאים בעולם שלך, ונחש מה? השבוע תקבל יותר מהזדמנות אחת לאמץ את החברים הראויים שלך. ביום חמישי, 1 בספטמבר, כוכב-הפעולה מאדים בבית השירות השישי שלכם מתיידד עם יופיטר הבוטה בבית הרביעי והאכפתי שלכם, ומעורר השראה במעשים אצילים. כעת, נסה זאת לגבי הגודל: מה יקרה אם זרם הנדיבות הזה יזרום לשני הכיוונים? במילים אחרות, מי עשוי לעשות לך מוצק השבוע, עז ים? מאדים וצדק הם שניים מכוכבי הלכת הנועזים ביותר. נצלו את ה"קרפה דים" הקוסמי הזה ובקשו מה-VIPs בעולמכם לכתוב ביקורת בדף הלינקדאין שלכם, לעשות מבוא עסקי או לאפשר לכם להתגייס למפגש חברתי שבו תוכלו לפגוש כמה רוחות טובות. אלא אם כן אתה מדבר, אנשים עשויים לחשוב שאתה עסוק מדי או שאתה מכוסה הכל.סיים את שבוע העבודה על ידי ביצוע ההיפך מהריסוק הרגיל שלך מדווש למתכת. במקום זאת, הקדישו זמן ליום שישי הזה פשוט לירות בבריזה. בעוד מרקורי באזור הקריירה שלך מתמודד עם יופיטר רחב הידיים בבית הרביעי הרך והמתוק יותר שלך, תקבל תזכורת חשובה ששיחת חולין היא לא בהכרח בזבוז זמן וגם לא שיחות אישיות. גלה מה קורה בחייהם של הקבוצות שלך. אמנם אתה לא צריך לחטט בפרטים האינטימיים של חייהם, אבל זה אף פעם לא מזיק לדעת עם מה הם מתמודדים בבית. ואם מישהו מהמעגל הפנימי שלך מתקשר אליך בשעות העבודה, ענו לטלפון במקום לסנן. אפילו צקצוק קצר ו"בואו נאכל בראנץ' בסוף השבוע" עדיפים מכלום. הערה לכל העזים העקשניות בחוץ: לשחרר את זה זה לא אותו דבר כמו לוותר. בשבת, רבע ירח מרגיע במזל קשת זורם אל ביתכם השנים-עשר של הרפיה ושחרור מרפא. השלט החרוץ שלך, "לעולם אל תגיד למות" אינו אוהד של התרחקות מדברים (או אנשים), אבל לפעמים, זה הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור כל הצדדים הנוגעים בדבר. תחשוב על זה כך: כשאתה ממשיך להחזיק דלת אחת פתוחה, אתה יוצר ואקום ושום דבר טוב יותר לא יכול להיכנס להחליף אותה. סמוך על כך שכאשר תסגור אותו, ייפתח אחר. הבית השנים-עשר שולט בכל הדברים הנסתרים, מיסטיים ומלאי דמיון. בעוד שאתה אוהב את הידע שלך קונקרטי וניתן להוכחה, חלק מהדברים דורשים קפיצת מדרגה של אמונה. זהו סוף שבוע טוב לרשום יומן, לעבוד על לוח החזון שלך או לקבל ייעוץ או עבודת אנרגיה. גרירתו החוצה רק תוסיף למצוקה,

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|