הורוסקופ שבועי ( 28.8 עד 4.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 28.8 עד 4.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 28.8 עד 4.9.) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

המאבק אמיתי, סרטן, אבל מה אם הוא לא ממש… הכרחי? אנחנו יודעים שזה יכול להיות קשה עבור השלט המדאיג שלך להיכנס אליו. לפעמים, אתה אפילו סומך על דברים יותר אם הם באים דרך האסכולה של דפיקות קשות! אבל תראה אם ​​אתה לא יכול לשים את האמונה הזו בצד, רק לשבוע הזה. כי ביום חמישי הזה, ה-1 בספטמבר, הפוך את זה לקרות מאדים בבית השנים-עשר המודרכים רוחנית מקבל מיץ מיופיטר בר-המזל במקום העשירי שמגיע למטרה. לא רק שאתה צריך להשתמש בכל כלי "חיזור" בארסנל שלך – לוחות חזון, קערות שירה, קלפי מלאכים – אלא שאתה צריך לתת לכל אחד ולכל מי שיכול לעזור לך להגשים את החלומות שלך לדעת איזו תמיכה אתה צריך. העזרה נמצאת מסביבך, סרטן – ומאנשים ששמותיהם נושאים משקל מסוים. פנה לאנשים עם מומחיות וראה אילו דלתות הם עשויים לפתוח. יתרונות לפני אחים!בעוד שבוע העבודה מסתיים, אל תתנו לסנטימנטליות לסחוף אתכם מהמסלול מלהשיג את המטרות העיקריות שלכם. ביום שישי, השליח מרקורי במאזניים ואזור הרגישות שלך נועל קרניים עם יופיטר שמחזק את מגזר ההצלחה שלך במזל טלה. יש הרבה תלונות לגיטימיות שמסתחררות, אבל אם תשים את הפוקוס שם, הספינה תטבע. קפצו על כובע הקפטן הזה והוטו את הנבחרת שלכם חזרה לדרך תכליתית! הזכירו לכולם את המשימה הגדולה – במיוחד אם הרגשות מתחילים לעקוף את השכל הישר. מה שמתחיל כסשן אוורור עלול להתפתח להדרדרות מוחלטת של משימה: קריטית. אמנם חשוב שקולותיהם של אנשים יישמעו, אבל הזיזו את השיחה לכיוון בונה במקום לתת לה להפוך למסיבה ענקית.בשבת זו, רבע ירח מתפעל בקשת ספורטיבי עשוי לעורר בך השראה לקפוץ על הפלוטון שלך, לפרוש את מזרן היוגה שלך או פשוט להכיר מחדש את שבילי האופניים המקומיים. העניין הוא פשוט להכניס תנועה קבועה לחיים שלך, וזה טוב כמעט לכל דבר, מהפיזי לפסיכולוגי ועד לרוחני. כמובן, לשלט אוהב הבית שלך, מחפש נוחות, זו יכולה להיות יציאה גסה מהפינוק הנעים שלך. אתה לא צריך לצלול לתוך הקצה העמוק. הישען אל האנרגיה המאזנת של עילוי הירח הזה ואז הגבר לאט את המהירות שלך. בנימה קשורה, תסתכל טוב על האוכל שאתה מתדלק בו את עצמך. קל להוזיל את החטיפים של אמצע אחר הצהריים ומשקאות קפאין עתירי קלוריות. היו פרואקטיביים ושמרו אגוזים וחטיפי חלבון בארנק או ליד השולחן. וכשאתה מרגיש שרמת הסוכר שלך יורדת, להגיע לזה או משהו עם "צריבה" איטית יותר. ברגע שתתרגל, אתה עלול אפילו לאבד (חלק מה) את הטעם שלך לסוכר מזוקק.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|