הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דלי

דעותיו של מי באמת חשובות לך, מזל דלי? אלה האנשים שצריך לחפש השבוע – ולא רק בגלל שאתה מחפש אישור קטן. (או גרוע מכך, מישהו שישקף כל מחשבה מחבלת בעצמה… פשוט, לא.) מה שאתה צריך עכשיו זה משוב יצירתי מלוחות תהודה מתמצאים. ואם הם שואלים אותך שאלות מעוררות, אפילו טוב יותר! הדיאלוגים מעוררי המחשבה הללו משמשים כסימון שבילים, ומחזירים אותך לנתיב להרפתקה. עם שניים מכוכבי הלכת האמיצים ביותר, מאדים וצדק, חבטות אגרוף ביום חמישי הקרוב, ה-1 בספטמבר, אימוץ גישה שובבה ופתוחת לב לפתרון בעיות עשויה לשגר אותך אל השטח הכי מרגש שהיית בו מזה זמן מה!כנות היא המדיניות הטובה ביותר שלך כששבוע העבודה מסתיים, גם אם זה אומר להעביר כמה עובדות מאכזבות או כואבות. עם מרקורי אקספרסיבי בבית התשיעי הגלוי שלך חוצה חוטים עם חשיפת צדק במרכז התקשורת שלך, חשבו על זה כך: אם לא תשבור את הסיפור, מישהו אחר יעשה זאת. עדיף שזה יגיע מהשפתיים שלך מאשר דרך הגפן. לפחות ככה, לא תיראה כאילו היית חלק מאיזה כיסוי מפואר. צפו ברצף הידע שלכם! אלא אם כן יש לך מידע וסטטיסטיקה, אל תנסה להצהיר הצהרה חזקה כדי לפצות. נאום נלהב עשוי לסחוף אנשים בהתחלה, אבל האמת תצא לאור בסופו של דבר. עדיף שתגיד, "תן לי לחזור אליך בעניין", מאשר לסיים עם ביצה על הפנים.   רבע הירח המשווה בשבת מביא את "בעיות אקווריאן" לקדמת הבמה. נחיתה במזל קשת ובבית האחד-עשר הממוקד בקהילה שלך, יש לך הזדמנות מושלמת להעריך את איכות המעורבות החברתית שלך כדי לוודא שהם באמת… מרתקים. אם חשבת להצטרף לארגון חדש או להיות מעורב יותר באופן פעיל, זה הרגע שלך. עם זאת, אל תחכו להזמנה חרוטה. תן לאנשים לדעת שאתה מעוניין והדגיש את הכישורים או הכישרונות הייחודיים שאתה מביא. העריכו גם השתייכות קיימות. האם יש חוליה חלשה בצנרת נושאת המים? יכול להיות שהגיע הזמן לשיחת עיצות – או שלום בחוץ! מכיוון שהבית האחד-עשר הוא גם אזור הטכנולוגיה שלך, תן לפרופילים או לתמונות המיושנות שלך לשפשף ולהביא דברים עד 2022.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|