הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 21.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דלי

נושא גדול השבוע סובב סביב מחויבות כאשר השמש המכוונת את עצמה מתחילה את השהות השנתית שלה דרך מזל בתולה ובית השמיני שלך להתפרנסות ביום שני, 22 באוגוסט עד 22 בספטמבר. ובשבת, הירח החדש של בתולה מגביר את האנרגיה הזו! מתישהו במהלך המעבר החודשי של אל סול, אתה יכול למצוא את עצמך בנקודת "עשה את זה או שבור את זה", אבל להגיע להחלטה אולי לא כל כך קל. עבור אלה שנמצאים במערכת יחסים, אתה רואה בבירור את כל התכונות הטובות של ביי – אלו הבעיות המעצבנות הללו שאינן בהכרח שוברות עסקאות, אך הן גורמות לך לפקפק במחויבות מלאה. אם יש דברים חיוביים יותר מאשר מאתגרים, הנה רעיון. לפני שאתם חותכים פיתיון (ועלולים להיגמר בחרטות), למה שלא תערכו כמה מפגשים עם זוג? היועץ או המתווך של זה ולהוציא הכל לעין? אם זו לא אפשרות מעשית, תסתכל על דרכים שבהן תוכל לנתק במודע ובחמלה או, אם אתה רוצה להיות רציני יותר, לדבר עם מושא האהבה שלך על הפיכת הדברים ל"רשמיים באופן לא רשמי"? שום דבר לא עובר על מסך הרדאר הרומנטי שלך? עגן את עצמך בערכים הגבוהים ביותר שלך, התמקד בכל מה שיש לך להציע לאדם הנכון, הצב את הרף גבוה… ואז תהיה קצת יותר אקטיבי בחיפוש שלך.קצת יותר מדי התרגשות בבסיס הביתי? עם אורנוס בלתי צפוי באמצע מסע שור בן שבע השנים שלו והבית הרביעי הביתי שלך, כנראה שהדברים היו הכל חוץ משעממים. במהלך המעבר הארוך הזה, אתה צפוי לחוות כמה שינויים (אולי דרמטיים) עם המשפחה, השותפים לדירה והבית הפיזי שלך. אם אתה מוכן להפסקה באקשן, אולי סוף סוף תקבל אחד כזה ביום רביעי הקרוב, כשהמשבש המסתובב (שבמקרה הוא הפלנטה השלטת שלך) יתהפך למדרדר השנתי של חמישה חודשים. הפוך, אורנוס מאבד חלק מעוצמת המתח הגבוה שלו, מה שנותן לך הזדמנות לצעוד אחורה ולקבל פרספקטיבה רחבה יותר על כל ההזזות. האם רצית לעצב מחדש – או לעבור דירה? מעבר זה יכול לעורר פעולה, אבל אל תעשה שום דבר פזיז. אולי ניסיון קצר כדי לראות אם אתה יכול להפוך את המקום שלך ל-Airbnb ולהתרסק עם חבר או לצאת לשבתון נוודים. יתכן שאתה מתכוון להרפתקה – או לפחות אופקים רחבים יותר – החל מיום חמישי הקרוב, כאשר מרקורי הסקרן עוזב את הבית השמיני האינטנסיבי שלך ומרחף לתוך מאזניים ולתשיעי רחב הזווית שלך למשך חודשיים שלמים (טיול ארוך במיוחד בגלל אמצע מדרדר. -מחזור). כשהרוח החקרנית שלך חוזרת, אולי תרצה להחזיק בדבוקה מתגלגלת עמוסה בחפצי הטיול שלך, כי אולי תצא לדרך בהתראה של רגע. להוט לנפנף בכנפיים אבל לא בטוח לאן? פנה לחברים שגרים "במקום אחר" וראה אילו הזדמנויות עשויות לצוץ אם אתה לוקח יוזמה. רק שימו לב שהשליח מרקורי יהיה בדירוג מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר, במהלך הזמן הזה תרצה לנקוט באמצעי זהירות נוספים נגד עיכובים או כדורי עקומה בלתי צפויים. לאחר שתגרום לתוכנית, הזמינו כמה שיותר מהטיול כדי למזער את ההשפעות של חוסר האותות של הרטרוגרד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|