הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל בתולה

שיחות החובה מתקיימות ביום רביעי הקרוב, 28 בספטמבר, אבל אולי לא תוכל לצלול לתוך "לך!" מצב מיד. הודות לשילוב של זוג מוזר של מאדים חסר סבלנות ושבתאי המתודי, סרט בידוק ופרוטוקול עלולים לעצור את ההתקדמות שלך. (מתסכל במיוחד מאחר שמאדים חסר הרסן מת להסתער קדימה!) יש לך חזון ברור של מה אתה רוצה להשיג ואת הביטחון העצמי לעשות זאת; עם זאת, ייתכן שאתה תקוע מחכה שמישהו ייתן לך אור ירוק. אז בתולה, מה אתה יכול לעשות כדי להניע דברים? בדוק אם יש קצת יותר נתונים שאתה יכול לחשוף או כל בדיקת רקע נוספת או איסוף מחקר שניתן לעשות. כך, ברגע שהדגל המשובץ סוף סוף נופף, לא תצטרכו אפילו להקיש על הבלמים. או, מכיוון שבתאי מושך במושכות מאזור הבריאות שלך,למרות שהשמש נמצאת רשמית במאזניים ובבית השני שלך למימון מעשי, מייפה ונוס מגיעה לוולס ביום חמישי הזה, ומוודאת שלא תאבד לחלוטין את הטעם שלך לדברים העדינים יותר בחיים. עשה תקציב צנוע או הפעל את לוח הפינטרסט כשאתה מכניס כספים בחשבון "סיפוק מושהה". הצמא שלך למקסים (מלא את החסר: בגדים, ריהוט, אוכל גורמה) עשוי להיות בלתי ניתן לכיבוי כמו חריצי ונוס חובבי יוקרה דרך מאזניים עד ה-23 באוקטובר. העין שלך תהיה בוחנת יותר מתמיד, מה שאומר הרבה על שלך כבר -סימן קפדני. קדימה לשתות הכל פנימה – אבל נסה למצוא דרך ליהנות לפחות מחלק ממנו בחילופין. האם אתה יכול לעשות קניות בחלונות בכיף או לשחק סטייליסט עבור חבר במסע הקניות שלהם? בצעו ציד אוצרות מרכישת אביזר חלומי במשלוח או באמצעות מכירת עיזבון.כמו כן: קבלת התיקון שלך לא חייבת לעלות דבר! ונוס במאזניים משרתת חושניות, מה שאומר שאפשר להשביע דחפים מסוימים עם TLC מיושן וטוב. חבקו חברים למשך 20 שניות שלמות וקבלו את אותה הורדה של אוקסיטוצין שמגיעה מקניות (האמת!). הזיזו וגעו בגופכם בדרכים שמרגישות מהנות, בין אם אתם מחליקים בין הסדינים עם מישהו סקסי, לוקחים הפסקת ריקוד או מעסים קרם לעורכם לאחר מקלחת ארוכה שלאחר האימון. אהההה.בעוד מרקורי המנטלי והפה מסיים את הרטרוגרדציה העונתית שלו ביום ראשון הקרוב, 2 באוקטובר, אתה יכול לסקור כמה מהנקודות הגבוהות והשפלות שלך בשלושת השבועות האחרונים. אבל קודם כל אתה צריך להבטיח לא להיות קשוח עם עצמך לגבי כל זיוף או טעויות טקטיות. היי, בתולה, אתה רק בן אדם! הנסיעה ההפוכה הזו החלה ב-9 בספטמבר במאזניים, ותחום האבטחה שלך חזר לשלט שלך ב-23 בספטמבר, מה שהפך אותך לרגיש במיוחד לתעלוליו של ערבול האותות. עד יום ראשון, המסננים הרגילים שלך עשויים להיות MIA, ולמען האמת, חלק זעיר ממך עשוי להיות להוט לשחרר משהו ו"להאשים" את מרקורי. אבל אל תעשה. אם כבר, פנה לחבר, זעם על היומן שלך, דבר על זה עם המטפל שלך – והשאר את העומדים מהצד התמימים מחוץ לזה, במיוחד כאלה שאכפת לך מהם מאוד.ברגע שמרקורי יחדש את התנועה קדימה ביום ראשון, תחזור לסנכרן עם אנשים ותוכל לשתף מהלב מבלי לדאוג מי עלול להיעלב. עם מרקורי מתקדם דרך בתולה מיום ראשון עד 10 באוקטובר, יש לך הזדמנות נדירה לסקור את כל הדרכים שבהן אתה מתבטא: בעל פה, בהתכתבות בכתב ואפילו במיתוג שלך. מסגנון הלבוש שלך ועד לפוסטים שלך ברשתות החברתיות, אתה מקרין תמונה, ואם יש לך תחושה שהשלך יכול לסבול קצת עידון או עדכון של 2022, נסה לעשות זאת!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|