הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 26.9.2022

הורוסקופ חודשי (חודש ספטמבר) מזל קשת

שמרו על עצמכם מפני תקלות בתקשורת – ולא רק בגלל הנסיגה של מרקורי עד יום ראשון. ביום רביעי הזה, 28 בספטמבר, טריון בין מאדים פזיז לשבתאי המאופק עלול להגביר את התסכול עד כדי כך שאתה ממש לא יכול לדבר – ואז, כאשר אתה יכול, אתה יכול לשחרר שטף של מילים פוגעות או קריטיות שאתה רוצה לקחת בחזרה חמש שניות אחרי שאתה אומר אותם. זה לא עניין של מי צודק. מדובר בלימוד לנהל אנשים אחרים ולכבד את הגבולות שלהם. נסו לדכא את אנרגיית מאדים הדוחפת ולהישען אל הקרירות הרגועה של שבתאי. אם אתה פשוט צריך להוריד משהו מהחזה שלך, פנה לצד שלישי ניטרלי. בקשו את המשוב שלהם, הקפידו להקשיב למה שהם אומרים. היו מוכנים לקחת בעלות על מעשיכם מבלי לעבור למנטליות של קורבן.למרבה המזל, האווירה של "הכל אהבה" חוזרת ביום חמישי הקרוב, כאשר ונוס גדול הלב צועד לתוך מאזניים ולבית האחד-עשר של חברים, קבוצות וכל מה שקשור להייטק. הנציג שלך בתור ארצ'ר בעל רוח האינדי יוטל בספק כשתהפוך למצטרף האולטימטיבי. חיבור עם כל הספקטרום של האנושיות ברמה אוניברסלית ושוויונית יותר עשוי רק להדליק אותך יותר מאשר לחפש את האחד והיחיד שלך. במחלקה הזו, אתה כנראה עושה את הדבר הקפריזי שלך בכל מקרה. תחת הכישוף של ונוס, אתה עלול להיות יותר בחוץ ובלתי צפוי מאי פעם (מה שאומר משהו). התעסקות עם מבחר של סוגים שונים היא דרך קשת.אפילו כשאתה נרשם לבלעדיות, אתה עשוי לשמור כתובות נפרדות – למעשה, עניין האהבה שלך עשוי להתגורר במדינה או במחוז אחר. אם אתה מחפש משהו מסורתי, הקש על הרשת החברתית שלך ועל האפליקציות שלך לאפשרויות בעוד ונוס מחוברת למאזניים עד 23 באוקטובר. וזכרו את חוק מרפי: היום שבו תפסיקו לחפש הוא היום שבו כנראה תפגשו פוטנציאל פוטנציאלי מושלם . קשתים שחיים יחד באושר צריכים לפתוח את המרחב שלכם לפעילויות משותפות. צרו יחד קבוצת חברים לסתיו של חברים משותפים ותעברו את עונת ההיגוי עם ההומיות האלה!בעוד מרקורי האנליטית מתכוננת לסיים את הרטרוגרד של שלושת השבועות שלו ביום ראשון הקרוב, ה-2 באוקטובר, ייתכן שתצטרך להציב כמה כדורי עקומה אחרונים בחייך המקצועיים. אבל זה עשוי להרגיש כמו "עסקים כרגיל" מאז שהטריקסטר הקוסמי עזב את אזור הרשתות החברתיות שלך (מאזניים) ב-23 בספטמבר וחזר אל מזל בתולה ובית הקריירה העשירי שלך. אתה מחזיק בהבחנה של החזון הגדול של גלגל המזלות, וזה נהדר למיפוי העתיד שלך, אבל זה יכול לעשות אותך משוגע כשאין לך תשובה מוכנה לשאלה הבלתי נמנעת, "מה הלאה?" וכאשר מרקורי המתודי עובר לאחור שלוש עד ארבע פעמים בשנה, ומשאיר אותך לא בטוח אם להאיץ, להאט את הקצב או לנסות כיוון חדש לגמרי, אתה יכול להיכנס למצב של כמעט פאניקה. אולי תצטרך להתגלגל עם האגרופים עד יום ראשון, אבל ברגע שמרקורי מתיישר, אתה יכול להתחיל לשרטט תוכנית פרויקט ותקציב. (או לשחרר את זה שעבדת עליו בשקידה כל כך.)מכיוון שמרקורי הוא כוכב התקשורת, ייתכן שהיה לך יותר מהחלק ההוגן שלך בהתנגשויות עם הנהלה (או דמויות סמכות אחרות), במיוחד אם נתת קצת יותר מדי כוח למישהו עם גרזן לטחון. לחרוק שיניים ולסבול את זה עד שזה ייגמר, ואז, אל תתלבט לגבי משא ומתן מחודש על התנאים או החלפת צוותים. היה יותר משקיף מאשר שחקן קו קדמי, וכאשר אתה מבחין במישהו שעומד לחטוף כוח, או להיכנס ולהפעיל הפרעה או להזהיר אדם שנמצא בעמדה לעשות משהו. והישאר מודע לכל התקשורת שלך. הערות תמימות יכולות ויתפרשו לא נכון במהלך שבוע העבודה הזה. אל תיתן לזה לדרדר אותך, קשת – אתה קרוב מדי לקו הסיום בשביל זה!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|