הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דגים

אתה עלול להרגיש עייף ומחווט באותו זמן בדיוק, הודות להרכב המכוכבים ביום רביעי הקרוב, ה-28 בספטמבר. חלק מכם להוט לצלול לפעולה בעוד צד אחר ישמח לתת לדבר הזה ללכת בדרך הטבעית שלו. אחת הדרכים לשבור את הקשקש הזה היא לצלול מתחת לפני השטח ולקבל שליטה על המוטיבציה העמוקה יותר שלך. האם ייתכן שאתה לא כנה לגבי מה שאתה באמת רוצה מהמצב הזה? לפעמים קשה לקלף שכבות על הנפש שלנו. אז נסה זאת: במקום לנקוט בפעולה נחרצת, שחק את תפקיד הצופה. כשהמוח שלך מתחיל לנדוד, התכוונן למה שאתה עושה ובמיוחד למה שאתה חושב. למרות שמאדים בתאומים שם את הדורבנים לצדך, הזכירו לעצמכם שזו לא ההזדמנות האחרונה – או היחידה – כזו שתקבלו. הטריק בשלב זה עשוי להיות מעבר מתוך חשיבה של מחסור ולתכסיס של שפע.ביום חמישי, המחשבות (והדופק) שלך עשויות להתחיל לעלות מסיבות אחרות לגמרי. הקוסמת ונוס עורכת את הביקור השנתי שלה במאזניים ובבית השמיני האירוטי והאינטימי שלכם עד ה-23 באוקטובר. בעוד כוכב הוורולת לוקח את ההגה, חליפות הכוח מפנים את מקומן ליריעות תחרה שחורות וסאטן (או אולי דמויות עור?). כן, מזל דגים, יש לך פיתוי על המוח… עם כוכבית. בעוד ששיחות שלל יהיו קלות לביצוע, הן לא יגרדו גירוד עמוק יותר לחיבור עמוק ומתמשך עם מישהו שמקבל אותך – נפש, גוף ונשמה. עם האינטואיציה הדגים שלך ושדה הכוח המגנטי של הבית השמיני, אתה אמור להיות מסוגל להיכנס למכ"ם על אדם שמתאים לחשבון. אל תבזבזו זמן על wannabes מפוקפקים או על כל מי ששולח אותות מעורבים.דגים מזווגים: האם אתה מרוצה מהתן וקח של האיגוד שלך, או שמא יש צורך בכיול מחדש? לא מרגישים במצב רוח לאחרונה? הניעו את הגוף שלכם לזוז ואת האנדורפינים הללו עם אימון גופני קפדני. כסימן מים, שחייה או טבילה בחדרי אדים וסאונות יכולים גם לחבר אותך מחדש לקסם המיני שלך. אל תחכה שדברים ישתנו אוטומטית. לנער אותו ולהחזיר את אהבת הגוף!כוכב התקשורת מרקורי מסכם נסיגה של שלושה שבועות ביום ראשון הקרוב, ה-2 באוקטובר – הקלה עצומה לדגים שסובבו את גלגליהם בכל דרך שהיא מאז שהחל ב-9 בספטמבר. אולי אתם להוטים להפעיל תוכנית, אבל נסו להחזיק מעמד עוד שבוע לפני שתחתמו על קווים מנוקדים. נוסף על כך, ב-23 בספטמבר, השליח המכונף החליק לאחור שלט, נסוג דרך בתולה ובית הזוגיות שלכם לפני פניית הפרסה ביום ראשון הקרוב, 2 באוקטובר. אם אתם מנסים לגבש עסקה, אל תשאירו אבן ( או מגירה משפטית) ללא שינוי. קשה לדמיין את זה, אבל אתה לא רוצה לשבת בבוררות בשנה הבאה, כי ללא ידיעתך חתמת על הזכויות על היצירות העתידיות שלך. אם אינך יכול לעכב, הפעל את החוזה או התנאים על ידי עורך דין בעל מוניטין כדי להבין את הדקויות שאתה עלול להחמיץ.מאז הבית השביעי שולט בנישואים ובמערכות יחסים בלעדיות – ומרקורי היה בדירוג – אולי שמעתם מלהבה קודמת. אם האדם הזה יופיע שוב לפני יום ראשון, זה יכול להיות יותר ממזל, במיוחד אם התזמון היה הבעיה העיקרית בעבר. אבל אם היו בעיות עמוקות יותר שחילקו אותך, שמור על מרחק – אלא אם כן מסיבה כלשהי אתה רוצה קרב חוזר כואב של קרב התואר הישן. מְצוֹרָף? הרטרוגרד הזה יכול להוות את הבמה לטיול מתוק וסנטימנטלי בנתיב הזיכרון. בקר שוב במקום שבו התנשקת לראשונה – או לפחות בתמונות; לחדש את הנדרים שלך או לעסוק מחדש בפעילות שאהבת לעשות ביחד כשהתחלת לצאת.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|