הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל אריה

אם מערכת יחסים עוברת למסלול האיטי ביום רביעי, 28 בספטמבר, אל תיבהל. זה לא בהכרח דבר רע – במיוחד אם עברת את המהירות המותרת! בזמן שמאדים האימפולסיבי בתאומים משתלב בהרמוניה עם שבתאי המאופק, המכוון לעתיד בבית השביעי של האיגודים המחויבים שלך, עדיף להקיש על הבלמים. הורידו הילוך והעריכו את המצב בעיניים ברורות יותר. אם כבר, זה נותן לך הזדמנות להבין היכן אתה נמצא, היכן אתה רוצה להיות, וכיצד לשרטט מסלול ריאליסטי יותר. אפילו איגודים מוצקים יכולים לסטות לכיוונים לא מתוכננים… וזה לא בהכרח שובר עסקה. זה רק חשוב שתתקשר כדי להישאר מיושר ומחובר. יחיד? כנות ושקיפות הם הימורי פתיחה טובים. אם אתה מרגיש שמישהו לא נמצא באותו אורך גל, התייחס לזה ישירות. יש לכם מיזם מקצועי בקנה? כנות ובהירות יכולים להביא שקט נפשי גדול, בנוסף תלמדו הרבה על האדם הזה לפי איך הוא מגיב!העונה החברתית שלך מתחילה ברצינות – ועוברת להילוך מוגזם – ביום חמישי הקרוב, כשהקוסמת ונוס צועדת לתוך מאזניים ואל הבית השלישי שלך ברוח הקהילה עד ה-23 באוקטובר. עונת היגה, אה, מה זה? לוח השנה שלך יתמלא במהירות במסיבות, אירועי תרבות, סדנאות וטיולי סוף שבוע. אתה יכול להיות במוקד של מספר חוגי חברים במהלך השלב הקצר אך האינטנסיבי הזה. עם תכונות המנהיגות הטבעיות שלך, לא יהיה אכפת לך כשאנשים יפנו אליך כדי לבחור מקומות ופעילויות. הבית השלישי מזוהה עם פעילויות מקומיות, ואם קיווית להפוך למאפיין יותר באזור שלך, הנה ההזדמנות שלך. מצאו את המקומות "שלכם" והזמינו את כולם להצטרף אליכם לקריוקי שמח, אמבטיות סאונד, חתימות ספרים… ואל תהיו זרים. הציגו את עצמכם בפני הבעלים וחקרו סינרגיות. מי יודע? אולי תרצה לארח אירוע משלך או לפרויקט של חבר. ומה יותר טוב מלקדם את זה וגם את חנות האמא והפופ הסמוכה?ונוס היא כוכב הלכת של אהבה ורומנטיקה, אבל במהלך הסיבוב המקרי הזה, אולי תעדיפו לשמור על דברים קלים. FWB או נפילה עשויה להיות בדיוק הדבר. זוגות עלולים לחוות מקרה של חוסר קשרים. הדשא יכול להיראות הרבה יותר ירוק בצד השני של הגדר. לפני שאתה מתעסק, דבר את זה. אין כאן "נכון" או "לא נכון", אבל תקשורת כנה תמיד תהיה אבן היסוד של איגודים מתמשכים.עקוב מקרוב אחר הכספים כאשר מרקורי מסיים את ששת הימים האחרונים של הרטרוגרד שלו. זה לא שעליכם לצאת למסע הוצאות פרוע כאשר כוכב השליחים מתקן את דרכו ביום ראשון הקרוב, 2 באוקטובר. אבל עם מרקורי מתקדם דרך בתולה וביתכם השני בעל ידע כלכלי עד ה-10 באוקטובר, יש לכם הזדמנות מבורכת לסקור את ההרגלים הפיננסיים שלכם. – ומכ"ם נכנס לכמה זרמי הכנסה טריים. הרטרוגרד העונתי הזה התחיל למעשה במאזניים ובמגזר החברתי שלך ב-9 בספטמבר, אבל ברגע שהוא עבר למזל בתולה ב-23 בספטמבר, ייתכן שהוא הביא לאיזו דרמת כסף בלתי צפויה. לפני יום ראשון, קחו מבט אחרון אחורה על פינוקים מוגזמים והחמצת הזדמנויות. לכולם יש חרטות, ליאו, אבל באמת אין טעם לבכות על חלב שיבולת שועל שנשפך. הסחת את הדעת שלך עם תענוגות פשוטים:מכיוון שהרטרוגרדים הם אידיאליים לחיבור מחדש לאנשים ורעיונות מהעבר, אתה וקולגה לשעבר עשויים להחליט להחיות רעיון שהעליתם לפני שנה או יותר. ובמקום להתלונן על חוטי הארנק המהודקים שלך, תהנה מתהליך הצבת יעדים, הקרבת קורבנות בשמם ואז מצפים להתענג עליהם (הם יהיו מתוקים פי שניים)! אל תקראו לזה "קיפוח" אלא אולי "שתילת זרעים מוצקים לעתיד".

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|