הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל גדי

אורות צהובים… או דגלים ירוקים? ייתכן שתרגישו מהססים להתקדם ביום רביעי הקרוב, ה-28 בספטמבר, הודות לשילוב עצבני של מאדים חסר סבלנות ושליטכם, שבתאי המובנה. תחת הקשר הנדיר הזה, פעם בשנה, ייתכן שתצטרך לנקוט עמדה לגבי משהו שמעורב בעקרונות שלך או בכסף שלך. בזמן שאתה יכול לדעוך אל הרקע ולתת לדמות מפוקפקת לנהל את התוכנית, זה יותר הסגנון שלך לזמן את רוחך הבלתי ניתנת לשליטה ולעמוד על מה שאתה מאמין בו. ובכל זאת תחת האנרגיה הקשה הזו, אתה צריך לקרוא את הוויברס ולהיות אסטרטגי לגבי איך אתה ממשיך.אם אנשים נוחים, אתה לא צריך לצאת מתנדנד. ואם הם לא, מצאו דרך לאזן את מאדים הלוחם ושבתאי המאופק כדי שתוכלו לנצח בקרב הזה עם הכבוד העצמי שלכם ללא פגע. מכיוון שהמילים הראשונות שיצאו מפיכם יתנו את הטון לאינטראקציה, העלו משהו דיפלומטי. ברגע שאתה נכנס למחלוקות שלך, היזהר לא להגיב ממקום של רגש גולמי. פרט למה אתה רואה דברים אחרת, להיות ספציפי. עם התנהגות רגועה ומגניבה, אתה עלול להסיט כמה אנשים לצד שלך במעבר.כאשר ונוס ממוקדת ההנאה מתנדנדת למאזניים ולאזור הקריירה שלך ביום חמישי הקרוב, הגישה שלך לעבודה עלולה להפוך פתאום להרבה יותר שובבה ויצירתית. יתרה מכך, עם מי תוכל לשתף פעולה כדי להפוך את הדברים למהנים יותר? השלט אוהב המבנה שלך לוקח גבולות ברצינות, אבל במהלך המעבר הנוח הזה, אתה עשוי לבוא לראות בעמיתים לעבודה חברים אמיתיים פוטנציאליים ולהצטרף אליהם ל-happy hour או לילות משחקים. קשרים מקצועיים חזקים שומרים על הגלגלים משומן במהלך 9 עד 5, ומנקודת מבט של עבודה בלבד, הם טובים לקריירה שלך. אלה האנשים שאליהם תפנו בהמשך החיים, לקבלת הפניות, היכרות ועבודות. זה גם זמן טוב להצטרף לארגונים בתעשייה ולהיות חלק באירועי נטוורקינג. נוגה היא עדיין כוכב האהבה בכל מקום שהיא הולכת, ובין עכשיו ל-23 באוקטובר, אתה יכול להיות הרבה יותר ממוקד מטרה כשזה נוגע לאיפור. רק תוודא שאתה לא מתייחס למערכת היחסים שלך באותה שאיפה כבדה שאתה עושה את העבודה שלך!החדשות הטובות ביותר של השבוע מגיעות ביום ראשון, ה-2 באוקטובר, כאשר מרקורי מסיים נסיגה של שלושה שבועות ומתקדם במזל בתולה ובבית התשיעי שלך ללא הגבלה. כאשר מרקורי האקספרסיבי הפך לראשונה לאחור ב-9 בספטמבר, זה קרה במאזניים ובבית העשירי המקצועי שלך, מה שאולי היה גורם לכמה התעללות ובעיות תקשורת. ואז, ב-23 בספטמבר, כוכב השליחים המכונף התהפך לתוך בתולה ולבית התשיעי הבלתי מסונן שלך, מה שיכול היה להוביל לאיזה "אוף, אמרתי את זה בקול רם?" רגעים. יכול להיות שעדיין יש כמה בלגן לנגב, אבל אני מקווה שלא שרפת שום גשרים חשובים בדרך.אם אתה אכן נסחף בסערה של רגשות עזים או דעה חזקה, זה לא השבוע לפרוק בפני העולם כולו. ייתכן שתצטרך לפנות ישירות לאדם אחד, אבל כשזו יותר תחושה גלובלית שאתה מנסה לנהל, פנה לחבר הכי מבוסס שלך או למאמן או למטפל – או רק ליומן שלך – לא לכל רשת המדיה החברתית שלך! מי ואיפה הם המפתח, אבל גם התזמון. חכו לשבוע הבא, אם אפשר, כאשר מרקורי יחזור למסלול. לכל הפחות, בחר את הרגע הנכון לחלוק את החזון שלך או את דעת המיעוט שלך, ופצצות האמת שלך יכולות להעיר אנשים בצורה נחוצה – כל עוד אתה יכול לעשות זאת ללא זדון. מכיוון שהבית התשיעי שולט גם בנסיעות ויזמות, ייתכן שהרגשת מעוכבת באזורים אלה. כשהשליח ברגל הצי מתקדם במזל בתולה מיום ראשון עד 10 באוקטובר, ייתכן שתקבלו חדשות מרגשות במהלך השבועיים הקרובים. היה מוכן להסתובב – ולהסתער!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|