הורוסקופ שבועי ( 25.9 עד 1.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 25.9 עד 1.10) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 25.9 עד 1.10) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל סרטן

למשוך אותם קרוב יותר או להרחיק אותם? ניתן לערער על הגבולות ביום רביעי הקרוב, ה-28 בספטמבר, כאשר מאדים התאוותן במזל תאומים ובית השנים-עשר הערפילי שלך משולשים שבתאי המוצק בשמינית האינטימית שלך. פלירטוטים מפתים עשויים להיות יותר מ"סתם"; למעשה מישהו עשוי להיות מוכן לגבות את דבריו בפעולה מוצקה. וכן, סרטן, זה יכול להוביל לכמה הרפתקאות פיקנטיות שלא חייבות להסתיים כשהשמש זורחת. בעוד שהכימיה תהיה לוהטת בצורה מורגשת, הרגשות שלך יתחילו כמו מאגמה לפני התפרצות געשית. אנחנו שונאים להיות באזקייל, אבל זה הלב שלך שאנחנו מדברים עליו. לפני שאתה לוקח את החתול, העריך את הסיכויים שהאדם הזה יהיה בסביבה, למשל, לצאת איתך לחופשת קיץ – או להישאר בסביבה להשקת מוצר אם אתה חושב על עסקה עסקית. אולי אי אפשר לעמוד בפני הכימיה אבל התקווה לבדה לא תחזיק מעמד.הנה כמה חדשות שיחממו לכם את הלב: ביום חמישי, ונוס המייפה ואוהבת הנחמה צוללת במאזניים ובבית הרביעי של הבית והמשפחה שלכם עד ה-23 באוקטובר. אתם יכולים להתענג על הוויברציות של עונת ההיגוי כל עוד לא מושכים מעשה היעלמות סרטן. נוצות הקן שלך יכול להיות פרויקט האמנות שלך, בין אם אתה יוצר שטח אחסון נוסף (ומעוטר יותר) או הופך את חדר השינה שלך לנווה מדבר ראוי לפינטרסט.בין אם תעבור למצב עשה זאת בעצמך ובין אם לאו, סביר להניח שתהנה מבידור במהלך המחזור המסביר פנים הזה. תכננו את מסיבת ארוחת הערב המקורה הראשונה של העונה וחממו את לבכם עם האנשים האהובים עליכם. אין כמעט זמן טוב יותר לפגישה מחודשת, אז שלח הזמנות לחברים למרחקים ארוכים. גם אם אתם "מחנאים בבית" במבצר כריות, זה ירגיש כמו פעם מחדש. ומכיוון ונוס כמעט תמיד מתקשרת לרומנטיקה, אתה יכול לצפות לעוד לילות מתוקים עם פלוס-1 האהוב עליך. מי יודע? משחק בית יכול להתקדם לציד אחר בית משותף. לזוגות שכבר נהנים מאושר של מגורים משותפים, שמרו על לוחות הזמנים שלכם ברורים כדי לעשות דברים נוספים כזוג – בדוקס או עם חברים משותפים.תקלות בתקשורת, נגמרו! ביום ראשון הקרוב, ה-2 באוקטובר, השליח מרקורי מחדש את התנועה קדימה לאחר נסיגה בשיבוש אותות שהחלה ב-9 בספטמבר. הסיבוב האחורי החל במאזניים ובבית הרביעי הביתי שלכם, כשהוא מפרך נוצות עם בני משפחה או גורם לשיבוש ביתי. ואז, ב-23 בספטמבר, חמק מרקורי לתוך בתולה ולאזור התקשורת שלך, והכפיל את ההשפעות המתסכלות של "פה פתוח, הכנס מגף קרבי" של הרטרוגרד. עצור עם נפילות המיקרופון למשך שבוע נוסף, סרטן – ותיהנה מהזכות המולדת של השלט שלך כסוג ה"שקט, המהורהר". אחרי יום ראשון, המשוב השנון והמשוב המועיל שלך יתחילו להכות שוב את המטרה. דבר אחד שמרקור מרקורי באמת טוב עבורו? מארגן כמה מפגשים מלאי נשמה. התחל את תהליך החיבור מחדש עם מישהו שנפל מהרדאר שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|