הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל טלה

האם צוות טלה פועל כמו מכונה משומנת היטב? עצור וערוך סקירת צוות ביום רביעי הקרוב, 28 בספטמבר, כאשר השליט שלך, מאדים הנלהב, במזל תאומים תקשורתי מסתנכרן עם שבתאי האמין במזל דלי מתקדם. דרך העדשה הזו, תהיה לך כושר ההבחנה לצבוט כל מערכת יחסים שנמצאת על קרקע מתנודדת. אם אתם עובדים על פרויקט שיתופי, ודא שכולם מושכים את משקלם ואף אחד לא מתאמץ יתר על המידה. אולי הגיע הזמן להכניס את "התותחים הגדולים", כמו תוכנות ואפליקציות שיכולות לעשות עבורך חלק מההרמה הכבדה יותר. רק בגלל שתמיד עשית דברים בצורה מסוימת, לא אומר שאתה צריך להמשיך להתקדם עם התוכנית הזו. החיים יכולים להיות קלים יותר עבור כולם ב-Team Ram, הודות להשקעה מושכלת בכלים של 2022.יום חמישי פותח את עונת השיא הרשמית שלך לרומנטיקה, כאשר כוכב האהבה נוגה מתנדנד לתוך מאזניים ולבית השביעי של מערכות יחסים מחויבות שלך עד 23 באוקטובר. ראמס רווקים יכולים לפגוש מישהו שמסמן את כל התיבות ברשימה שאתה נשבע שאין לך (וגם אולי אפילו כמה שעדיין לא חשבת עליהם). בלי להיות כל כך מפורט, חשבו איך תרצו שהשותפות הבאה שלכם תיראה. האם אתה מחפש שותף לארוחת ערב לילית שרוצה לבנות איתך בית חלומות בארץ – או מישהו יותר אינדי שמעדיף להחזיק דירות נפרדות?לזוגות, ונוס במאזניים מזמינה אתכם להכניס יותר ביחד לקשר שלכם עם כל המאפיינים הרומנטיים המסורתיים, כמו תאריכי התלבשות, חופשות סוף שבוע וכרטיסים למופעים שחובה לראות. אם אתה מוכן לשנות את רמת המחויבות של האיגוד שלך, ונוס במאזניים מגביר את הדיפלומטיה שלך, מה שמקל על יצירת קשר מלב אל לב. אבל מרקורי עדיין בדירוג עד יום ראשון, כלומר התזמון הוא הכל (ועוד קצת.) אל תשחררו בלילה שבו בן הזוג שלכם נסחב הביתה מהעבודה עייף. מצד שני, אם התנשפת באיגוד שלך, ייתכן שתצטרך לדון בתנאי ההתקשרות שלך. זה יכול להיות עניין פשוט של בנייה של יותר זמן בנפרד, שכידוע לך, יכול לגרום ללב (ושאר חלקי הגוף) להתחבב.החדשות הטובות ביותר של השבוע מגיעות ביום ראשון, כאשר מרקורי הנדוש מסיים סוף סוף את הנסיגה בת שלושת השבועות שלו. אולי נאבקת להתעדכן בפרטים מאז ה-9 בספטמבר – במיוחד כשמרקורי חזר למזל בתולה ב-23 בספטמבר. ולגרום למישהו לתת לך תשובה ישירה היה קל כמו רעיית חתולים. קח נשימה עמוקה ובבקשה אל תנפץ את המחשב שלך עם מחבט הבייסבול הקרוב ביותר. כשתחזרו לעבודה ביום שני, 3 באוקטובר, מרקורי יוצב ישירות, ויחזיר אתכם למצב חיה ארגוני. עם מרקורי שעובר קדימה דרך בתולה ואזור העבודה והבריאות שלך עד ה-10 באוקטובר, אתה מוכן להקים כמה מערכות שיקלו על החיים. במקום להתמודד עם רשימת המטלות שלך כמו צבא של ראם אחד, ארגן את רשת התמיכה שלך והאציל כל מה שאתה יכול.איך הגוף שלך מרגיש? מכיוון שהבית השישי שולט בבריאות וטיפול עצמי, הצעדה קדימה של מרקורי רוצה שתחזיר את כל הבדיקות והפגישות לטיפול עצמי ללוח הזמנים שלך. מהי תוכנית הכושר שלך לסתיו – ויותר מכך, למה אתה לא נהנה איתה? נסה את הכרטיס ליום אחד לחדר כושר טיפוס או סטודיו ליוגה עם סאונת אינפרא אדום. לחברות אולי יש את ההטבות שלה, אבל חפשו קצת לפני שתחליטו!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|