הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דלי

מה המהירות המותרת שלך, מזל דלי? ביום רביעי, המאיץ מאדים במזל תאומים רוכסן יוצר יישור זורם עם השליט השותף שלך, שבתאי המכוון, במזל דלי. השילוב המוזר הזה יכול לגרום לך להרגיש כאילו פגעת בגז (מאדים) ובבלמים (שבתאי) בו זמנית. תצטרך ללמוד לעבוד על ההילוכים בנפרד – ולהתקדם בעצמך! למרות שזה עשוי להרגיש קצת מביך בהתחלה, זה שווה את המאמץ מכיוון שהאנרגיות המשולבות של כוכבי הלכת האלה יכולים לעזור לך לשים כמה איזונים ואיזונים חשובים. לדוגמה, אם אתה מתפתה לרוץ קדימה במשימה אישית, שבתאי יעודד אותך לעצור ולחזות מה אתה מנסה להשיג.האם אתה בטוח שזה המסלול שאתה רוצה ללכת בו? אם כן, שאל את עצמך את השאלות האלה: איך זה ייראה, מה תעשה אחרי שתגיע לשם? והאם אתה מוכן לקחת על עצמו את האחריות שמגיעה עם הניצחון הזה? רק אז אתה יכול להישען על אנרגיית ה-go-go של מאדים ולהוציא את כל העצירות!בזמן שאתה מתווה את הדרך שלך להגשמה, זכור לחשוב גלובלי. זווית זווית רחבה זו עשויה להופיע באופן טבעי יותר החל מיום חמישי, כאשר יצירת ונוס תצעד אל המאזניים והבית התשיעי שלך בסילון עד ה-23 באוקטובר. בעוד כוכב הלכת הזוהר ואוהב היופי מקיף את הממלכה הזו, תתמלא בכל כך הרבה רעיונות להרחבת העולם שלך. כמובן, ונוס הרומנטית לא חושבת שהכל עובד כל הזמן! בבית התשיעי שלך היא יכולה לגרום לך לחלום על נופים רחוקים, במיוחד על האמנות, האוכל, המוזיקה ובמיוחד על האנשים מהמקומות האלה. האם אתה יכול להידחק בטיול מהיר או להתנדב לכנס עבודה מחוץ למדינה?בני מזל דלי רווקים עשויים למצוא רומן עם מישהו מתרבות או רקע אחר או בזמן שאתה בדרכים בעצמך. מְצוֹרָף? בילוי יכול לעשות גם לכם עולם טוב ולהטעין מצברים לפני הסתיו הארוך לקראת החגים. כמובן, אם היחסים האינטימיים והמשאבים המשותפים הפכו מ"מסובכים" ל"גיהנום קדוש" במהלך השבועות האחרונים, הישארו שם עוד קצת! ביום ראשון הקרוב, ה-2 באוקטובר, השליח מרקורי מסיים את כוסס הציפורניים שלו של נסיגה (שהחלה ב-9 בספטמבר) וחוזר לתנועה קדימה. עד שזה יקרה, אולי לא תרצו לקבל החלטות מהירות, במיוחד לא בתחומי הרומנטיקה או הפיננסים. הנסיעה ההפוכה של מרקורי החלה במאזניים והשפיעה בעיקר על הבית התשיעי הבוטה שלך, מה שהיה מאתגר במיוחד עבור השלט החשיבה החופשית שלך. אבל מאז ה-23 בספטמבר, מרקורי נסוג דרך בתולה ובבית השמיני שלכם של קשרי נשמה (מיניים) והשקעות לטווח ארוך. ומכיוון שהרטרוגרדות יכולות להחזיר דברים מהעבר, ייתכן שהתמודדת עם חזרה בלתי צפויה של אקס או רוח רפאים מאפליקציות ההיכרויות. ואם מלכודת הצמא הזאת מדליקה את הקסם, זה בוודאי לא עזר לעניינים. אולי אפילו שקלת לתת להם כרטיס גישה לכל היקום הפרטי שלך. עשה כמיטב יכולתך להחזיק מעמד עד שמרקורי יתקן את מסלולו והערפל יתרומם.מְצוֹרָף? יכול להיות שפגעת בכמה אבני נגף בחשבון בנק משותף או משאבים משותפים אחרים – או שהחשק המיני של מישהו שקע כמו אבן. שוב: סבלנות! ברגע שמרקורי יחדש את התנועה קדימה ביום ראשון, הוראה על השבת WLL בבית הדין של מזל דלי.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|