הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל שור

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל שור

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 21.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל שור

כוחך עולה החל מיום שני הקרוב, ה-22 באוגוסט, כשהשמש הלוהטת בוערת לתוך בתולה, מעירה את ביתך החמישי הנלהב עד ה-22 בספטמבר, ובתוך כך הופכת אותך למגנטי שאין לעמוד בפניו. ואז, בשבת, הירח החדש השנתי במזל בתולה מביא גל שני של אנרגיה זו. עבור שוורים בשוק האהבה, ייתכן שהטריק אינו עניין של הסתכלות "קשה יותר" אלא "חכם יותר", על ידי הרחבת רדיוס החיפוש שלך, ביטול כמה שוברי עסקאות והיות יותר אקטיבי בהחלקה ימינה. בעוד שהדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לנשק מיליון (יותר) צפרדעים, הרחבת שדה האפשרויות שלך תגדיל (סטטיסטית) את הסבירות לפגוש מישהו מתאים. אתה עדיין צריך לסנן את המפסידים בעליל לא תואמים. אבל עם אלה שכן עוברים את החתך הראשון, להחזיק אותם בסטנדרטים החשובים לך ביותר. ואל תתעלם מדגלים אדומים ברורים, גם אם אתה נמשך בפראות לתמונות או לפרופיל שלהם. (סמוך עלינו, אתה תבעט בעצמך מאוחר יותר.) ב-LTR? קח יוזמה והמצא כמה תוכניות מהנות והפתעות, כמו מושבים בשורה הראשונה בהופעה של הלהקה האהובה עליך. במהלך גל השמש של ארבעה שבועות, היצירתיות שלך תהיה מחוץ לתרשימים, אז הפק את המרב מזה, בין אם על ידי ניקוי אבק מפרויקט גמור או צלילה למשהו חדש לגמרי.   אתה מארח את אורנוס המשבש במזל אוהב היציבות שלך מאז ה-15 במאי 2018, שכנראה מטלטל דברים בחייך האישיים בכל דרך אפשרית. האם תוכל להשתמש בהפסקה קטנה בעוצמה? חשבנו שכן, בול, וזו הסיבה שאתה צריך להיות בהילוך כאשר כוכב הלכת המסתובב צד מתהפך למדרדר השנתי שלו ביום רביעי, שנמשך עד ה-22 בינואר 2023. הציר השנתי הזה יכול להציע מבט ברור מתוך תצפית גבוהה יותר deck", המאפשר לך לנתח באופן אובייקטיבי מה יידרש כדי להפוך את הרעיונות החדשניים שלך למשהו קונקרטי. אם אתה מתקדם יפה, אתה לא צריך למשוך את התקע – אבל דע שהתאמה של הראייה יכולה להניב מוצר מוגמר שהוא הרבה יותר טוב מהמקור. התמקד באיך החזון שלך משקף את המהות האמיתית שלך, ובזמן שאתה במצב המצאה מחדש, תחשוב על איך אתה יכול לשפר את הבריאות והחיוניות שלך מבלי לשנות לחלוטין את אורח החיים שלך. ביום חמישי, מרקורי האנליטי מזנק אל מאזניים ואל הבית השישי שלך לחיים בריאים, שם הוא יביא את המוג'ו המוטיבציוני שלו (להפעיל ולכבות) עד ה-29 באוקטובר. אתה בן שור מחפש נחמה, אז תשכח את "ללא כאב, ללא רווח" " גישה להגיע לכושר טוב יותר. אמצו סגנונות תנועה משמחים (כמו יוגה זורמת או ריקוד אקספרסיבי), הזמינו את כל פגישות הרופאים המאחרות, ותעדיפו אמצעי מניעה ועבודת גוף. שדרגו את אורח החיים שלכם כדי להבטיח מנוחה מספקת בראש המוח – חשוב במיוחד כאשר מרקורי בדירוג מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר. שלב ממריץ זה יכול להפוך את העבודה למרגשת ותזזיתית יותר. אם דברים יהיו מאתגרים מכדי לנהל את עצמך,

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|