הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 21.8.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוגוסט) מזל קשת

זה תמיד יום מר ומתוק עבור השלט החופשי שלך כשהשמש עוזבת את מזל אריה ואת ביתך התשיעי הרחב (המכונה גם "בית השפל") ועוברת למזל בתולה החרוצה ולבית העשירי שלך של שאפתנות והצלחה מקצועית. ביום שני הקרוב, 22 באוגוסט, אתה יכול להתכופף ולהגיש מועמדות מחדש לפרויקט הגדול הזה, בין אם עבורך או עבור החברה שלך. היתרון הוא ש(אני מקווה) שכל הנסיעות והחלומות בהקיץ שלך יעצימו את כל מה שאתה צריך לעשות בין 9 ל-5. לא משנה מה אתה זומם, מצא דרכים לחבר את העבודה לחיפוש החזון הפנימי שלך. זה ימלא אותך בדלק מובחר כדי לשים את הדוושה למתכת, מה שלמעשה מתחזק בשבת, כאשר הירח החדש בתולה השנתי מסנוור אותך עם אנרגיית התחלה חדשה. התפוקה שלך במהלך הזינוק המופעל על ידי השמש הזה תורגש, באופן אידיאלי על ידי המשפיע המושלם או משקיע מלאך פוטנציאלי, אז אין לחטוף את פני השטח או לחתוך פינות! על ידי שיתוף פעולה אסטרטגי עם משתפי הפעולה הנכונים, אתה יכול לחסוך זמן ואנרגיה ואולי לעלות על הציפיות הגבוהות שלך. אם אתה מחפש לעשות שינוי, הסר את המילה בדיסקרטיות (למרות ש"שיקול דעת" הוא לא בדיוק הצד החזק שלך). דרך טובה להכניס בוהן בדלת? התנדב בפרויקט או אירוע קטן כדי שהכוחות שיוכלו לראות אותך בפעולה – וכנראה להתרשם כל כך שהם מציעים לך הצעה במקום! דרך טובה להכניס בוהן בדלת? התנדב בפרויקט או אירוע קטן כדי שהכוחות שיוכלו לראות אותך בפעולה – וכנראה להתרשם כל כך שהם מציעים לך הצעה במקום! דרך טובה להכניס בוהן בדלת? התנדב בפרויקט או אירוע קטן כדי שהכוחות שיוכלו לראות אותך בפעולה – וכנראה להתרשם כל כך שהם מציעים לך הצעה במקום!בנימה אישית יותר, ביום רביעי הקרוב, היקום עשוי להתחיל לשלוח לך "התראות ירוקות" כדי להתחיל מחדש את הבריאות, רמות הלחץ והטיפול העצמי שלך. אורנוס המהפכני מתחיל את המהפך השנתי שלו בבית השישי שלך של בריאות, ארגון ושגרת עבודה יומיומית עד ה-22 בינואר 2023. כוכב הלכת המסתובב בצד נמצא באמצע סיור ממושך בממלכה זו (מאי 2018 עד אפריל 2026), אז השינוי זה בעיצומו צפוי להתפתח לאט – אבל בטוח! הרטרוגרד של חמישה חודשים זה ההזדמנות השנתית שלך ליישם את כל השינויים הגורפים שחלמתם עליהם (ואולי חוששים בו זמנית). כל עוד המשמרת תומכת בכוונות הגבוהות שלך, זה שווה את הזיעה וההקרבה. כידוע, כשזה מגיע לריפוי, אין סם קסם. זה' האחריות (המעולה) שלך להשתלט על הבריאות שלך ולהעלים כל מקום שבו אתה עדיין משחק קורבן או לא נכנס לכוח העליון שלך. ואכילה נכונה לגוף שלך, פעילות גופנית קבועה והרבה שינה זה לא רק "רעיון טוב" – זה חיוני לאיזון והרגעת הגוף, הנפש והרוח שלך. אבל אל תדאג, ארצ'ר: השבוע (והחודש) הוא לא רק על עבודה ומחסור! הצד החברתי שלך חוזר – ואיתו קצת ריחוף והקלה קומית – ביום חמישי כאשר מרקורי שובב רוכס למאזניים ולבית האחד-עשר שלך ברוח הצוות (לסירוגין) עד 29 באוקטובר – ביקור ארוך במיוחד בגלל נסיגה מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר. במהלך המהפך הזה, התחבר מחדש לחברים ועמיתים מהעבר. במהלך החודשיים הקרובים, תוכל לנחות על מיזם משותף מושלם. אבל קח את הזמן שלך! מרקורי מתעוות, במיוחד כשהוא רטרוגרדי, יכול לגרום לך להיות קצת מהיר על ההדק המטאפורי. הקפד לבדוק אנשים כראוי ואולי להתחיל עם פרויקט בדיקה קטן לפני שאתה הולך על הכל.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|