הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 21.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

הביאו את הדואטים הדינמיים והשניים העדינים! אתה תחשוב במונחים של "אנחנו" (לא "אני") החל מיום שני הקרוב, 22 באוגוסט, כשהשמש הזוהרת בוקעת לתוך בתולה ובית השביעי של שותפויות מחויבות שלך לביקור של ארבעה שבועות. במהלך המעבר השנתי הזה, תקבלו בהירות ומודעות למערכות היחסים המרכזיות שלכם. (והירח החדש של מזל בתולה של שבת מביא מנה שנייה, אולי חזקה יותר, של האנרגיה הזו.) אם אתה רווק ונוטה לשחק בו בטוח כדי להימנע מפגיעה, ייתכן שבשוגג אתה מרחיק את עצמך מהמשחק, אנרגטית. דג יחיד שמחפש להתמכר צריך לנשנש בכוונה "פיתיון" יותר (ומגוון יותר) כדי להגדיל את הסיכוי שלך לפגוש מישהו עם פוטנציאל שומר. זה לא שווה ליציאה עם אדם רק בגלל שהוא שואל או סומך על כל רע שגולש להודעות ה-DM שלך. בין אם אתה קורא לזה אבחנה או לא, האינטואיציה שלך בדרך כלל מנחה אותך לפעולה הנכונה. אז שימו לב לקול הקטן שבראשכם – או הלב – כשאתם מתמודדים עם אפשרויות היכרויות. מְצוֹרָף? אנרגיית המחויבות הזו גורמת לך להוט לעשות צעד משמעותי, אבל להביע את רגשותיו של בן הזוג שלך. מה לא לעשות? פתחו שיחת "מה הלאה" בכל פעם שאתם ביחד. מערכות יחסים מסוימות אחרות, במיוחד אלו אפלטוניות, מוכנות להשתנות החל מיום רביעי הקרוב, כאשר אורנוס המשבש מתחיל את הנסיגה השנתית שלו עד 22 בינואר 2023. אבל אל תלחץ על לחצן הפאניקה, מזל דגים! הספין האחורי הזה מתרחש מדי שנה במשך כחמישה חודשים, אז זה לא אמור להיות כל כך מטריד או קיצוני – אלא אם כן אתה רוצה שזה יהיה! זה הוגן לצפות מידה מסוימת של תקשורת מבולבלת עם חברים מזדמנים, אחים ושכנים. זהו חלק ממחזור אורנוס ארוך בהרבה – ממאי 2018 עד אפריל 2026 – שבמהלכו כוכב הלכת המסתובב צד עורך מלאי ומביא שינויים נחוצים לבית השלישי החברתי והאקספרסיבי שלכם. החל מאמצע השבוע, ציר זה יכול להצביע על היכן פיזרת את עצמך רזה מדי. קח את זה לא כנזיפה אלא כהזדמנות להפחית ולתעדף את האנשים הקרובים ביותר שלך. הרטרוגרד של אורנוס הוא זמן מצוין להרים פרויקט כתיבה עזוב או להשיק פודקאסט. כל דבר שמעביר את המסר שלך לקהלים גדולים יותר נתמך כעת. בזמן שאתם מחכים שהשמש תפוצץ במאזניים בחודש הבא, תקבלו הצצה מקדימה ביום חמישי, כאשר השליח מרקורי יתנפל אל תוך מזל מאזניים ובית השמיני שלכם של חושניות, אינטימיות וסודות עד 29 באוקטובר (לסירוגין בגלל רטרוגרד). זה הזמן המושלם לצלול מתחת לפני השטח ולהעמיק עוד יותר במערכת יחסים קרובה אחת או כמה. מה אתה יכול לעשות כדי לעשות את זה אפילו יותר מוצק ומחובר? הבית השמיני הוא גם התחום המטפיזי שלך, כך שכמה מזל דגים יכולים להוסיף מיומנות מיסטית חדשה לארגז הכלים שלך, כמו קריאת קלפי עתידות או כפות ידיים – או אסטרולוגיה! שימו לב שמרקורי נמצא בדירוג מ-9 בספטמבר עד 2 באוקטובר, מה שיכול לטרוף אותות לחלוטין. הצד החיובי, מעבר מרקורי המחניק הזה יגביר את קסמיך המפתים. זוגות צריכים לנקות את לוח השנה שלכם ולהפוך את זמן "לנו" לעדיפות. יחיד? תהנה, אבל שמור את הוורד האחרון שלך למישהו שיוכל לפגוש אותך בכל הרמות: נפש, גוף ונשמה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|