הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 21.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

האם אתה עובד למחייתך, סרטן – או חי כדי לעבוד? אם השאלה הזו הגיעה לבית קצת בכאב מדי, אל תיבהל; רק לנקוט בצעדי התאמה מחדש הדרושים! יהיו לך חודש של הזדמנויות להסיר את האף שלך מאבן השחיקה החל מיום שני, 22 באוגוסט. באותו יום, השמש המחשמלת עוזבת את ביתך של כסף ובטחון וזורחת אל בתולה ובית השלישי שלך של ההתרועעות והתקשורת עד ה-22 בספטמבר המסר: הגיע הזמן לצאת ממערת הסרטנים שלך ולהתחבר מחדש עם השבט שלך! אחרי כמה שבועות שקטים, פתאום הטלפון והעדכונים החברתיים שלך מתפוצצים. הפעילות עלולה להגיע לגובה חום בשבת, כאשר הירח החדש של בתולה השנתי מחמיר את המצב אפילו יותר. אל תתפלאו אם תשמעו מאנשים שלא שמעתם מהם – ואולי אפילו לא חשבתם עליהם – זה עידנים.  עם מי שלא תסתובב, הקפד להתנשא על ברים שכונתיים, ביסטרו ואמפורומים קמעונאיים קרובים לבית. זה win-win: לתמוך בעסקים שלהם ולהיות חלק ממה שהופך את הקהילה שלך למיוחדת. למעשה, במהלך ארבעת השבועות ההפעלה הזו, הפכו להיות יותר קבועים במקומות הללו ויזומים בהיכרות עם כמה נשמות סימפטיקו. ככל שתחפשו ותתחברו יותר, כך תמצאו אוצרות עשירים יותר, מפסטיבלי סרטים והופעות חיות ועד לטעימות פרטיות.  לא לחטט, סרטן, אבל אולי הגיע הזמן לשקול מחדש את החברות הנוכחית ברשימת החברים שלך? ביום רביעי, אורנוס המהפכני מתחיל את הנסיעה ההפוכה השנתית שלו, שוב במזל שור ובבית האחד-עשר שלכם של קהילה, עבודת צוות וטכנולוגיה. בין עכשיו ל-22 בינואר 2023, יהיו לך הזדמנויות חוזרות ונשנות להתיידד עם אנשים שאינם מתאימים לאדם שאליו התפתחת ולצאת אחורה מקבוצות שהערכים שלהן אינם מסונכרנים עם הערכים שלך. לעומת זאת, זו גם תקופה נהדרת ליצור חברויות וחברות חדשות. מכיוון שזהו גם התחום הדיגיטלי שלך, אתה תעשה לעצמך טובה על ידי עדכון המכשירים והתוכנות שלך ואולי סוף סוף שימוש בארנק סיסמה או כספת כדי לשפר את האבטחה המקוונת שלך. כאשר אורנוס חוצה את מזל שור ממאי 2018 עד אפריל 2026, יהיה צורך בכיול מחדש מסוימים: חלקם רצויים וללא כאבים, בעוד שאחרים עשויים להיות צורבים יותר. אם יש לך פרופיל באתרי היכרויות או נטוורקינג מקצועיים, הנה הזדמנות לרענן את התמונה שלך, מהפרופילים ועד התמונות ועד כל הפניות שתרצה לכלול. אם יש לך אתר מקצועי, וודא שהוא מייצג את העבודה המעודכנת ביותר שלך. אבל השאר קצת רווח לבן בלוח השנה שלך! ביום חמישי, השליח מרקורי מבצע נחיתה רכה במאזניים ובבית הרביעי שלך של ביתיות נעימה, ויישאר (לסירוגין) עד ה-29 באוקטובר. זהו ביקור ארוך במיוחד בגלל נסיגה מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר – א. זמן שאינו אידיאלי להשקת משהו חדש. במהלך התקופה של חודשיים זו, בדוק כדי לוודא שאתה נותן למעגל הפנימי שלך מספיק זמן איכות. הצד השני של המטבע הזה הוא שייתכן שתצטרך להגדיר או לאכוף גבולות בריאים יותר עם אנשים שלא זכו למעמד זה. זמן משפחה יהיה מתגמל במיוחד, וכל "מפגשים בדיעבד" כנראה יהיו אפיים. מרקורי הוא המתקשר הקוסמי, והנוכחות שלו כאן יכולה לעזור לך לבטא את עצמך ביתר קלות עם הקרובים והיקרים לך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|