הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל בתולה

איזו דרך לבתולה להתחיל את השבוע! השומר הגלקטי שלך, מרקורי בעל הכנף, שוב מתקדם במזל שלך, נותן לך קארט בלנצ'ה לשים את התקוות והחלומות שלך – ורצונותיך – במקום הראשון. ומטעין את אישור ההרשאה הזה הוא השלשה התומכת פעמיים בשנה של מרקורי עם גלוון פלוטו במזל גדי והבית החמישי שלך של יצירתיות ואוהבות ביום חמישי, 6 באוקטובר. כדי להפיק את המרב מהזווית מכוונת הפעולה הזו, פנה כמה שיותר מרחב לוח שנה ונפשי רוחב פס ככל האפשר, כך שתוכלו לקפוץ על כל הזדמנויות שזיף שתגיע אליכם. זה עשוי להיות מסובך יותר ממה שזה נשמע בהתחשב בעובדה שבבסיסך, אתה אדם מכוון עבודה ושירות וצנוע ללא לאות. אבל ידוע שאתה עושה את מה שצריך כדי להזיז את המחט כשזה מגיע לייצור אמנות – או להתעלסות – אז כסף חכם נמצא במזל בתולה השבוע.הסיכוי שמשהו מושך יגיע אליכם גדל באופן דרמטי החל בשבת, כאשר התעצמות פלוטו מסיימת את הרטרוגרד המתסכל של חמישה חודשים בבית החמישי הנלהב שלכם ומחדשת את התנועה קדימה. במהלך המחזור האינסופי הזה לכאורה, ייתכן שסבלת מהיפוכים, האטות – ואפילו השבתות! ללא ספק טוויסט או שניים בעלילה מסמרי שיער היו חלק מהאקשן. אבל החל מסוף השבוע הזה, כשפלוטו חוזר למסלול, אתה יכול לעבור בחזרה לנתיב המהיר בהתאם לרצונות שלך. רומנטיקה בוודאי תהיה נושא במידה מסוימת, ואם אתה רווק, תפסיק להסתפק בהרבה פחות ממה שאתה יודע שאתה רוצה – ומגיע לך! בקשו מחברים לעשות היכרות או לארח מסיבות קוקטייל לרווקים משלכם. טיפ מקצוען: כשאתה פוגש אנשים מרתקים, הקל על הביקורת על בתולה ותן לאנשים הזדמנות ריאלית למצוא את אזור הנוחות שלהם איתך. ב-LTR אבל פעולת הבודואר פחות אידיאלית? הפוך את המשימה שלך להתנסות, אם עם חופשה רומנטית או קצת זמן איכות עם בוז וקאמה סוטרה!האם אתה מוכן לצונאמי של גלים מפתים? האוקיינוס ​​הרגשי האישי שלך עשוי להוצף באנרגיה אירוטית ביום ראשון, כאשר הירח המלא של טלה היחיד בשנה מעלה את הגאות בבית השמיני החושני והאינטימי שלך. הוויברציות ישתפרו רק במהלך השבועיים הקרובים (זמן שיא "המפגין" להתרוממות הירח הזו) כשהירח דועך. מה חסר בחיי האהבה שלך, בתולה – ומה אתה מוכן לעשות בקשר לזה? ללא קשר למצב היחסים שלכם, שלב הירח המאיר הזה יכול להביא בהירות ומוטיבציה לפוצץ קדימה באחת מהשאיפות המאוהבות שלכם. ככל שהחלום שלך ממוקד יותר, כך גדל הסיכוי שתשיג אותו, אז העלה את הכוונה הזו על נייר או על לוח חזון. מרגישים אי ודאות? עבוד עם מאמן מערכות יחסים כדי למצוא את מה שחוסם אותך מלהתרשם בלייזר. או פשוט לכו עם ניסוי וטעייה טובים עד שתגלו את הצפון האמיתי המאוהב שלכם. בהשראת הירח המלא הזה, זה לא רעיון רע להתנסות בגישה שונה לחלוטין למינגלינג והיכרויות אם אתה רווק, או התעלסות אם אתה קשור. ירח טלה פורץ הדרך הזה יכול לעורר אותך ברצינות לערבב את זה!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|