הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל עקרב

בואו לשמוע את זה בשביל רוח הצוות! ככל שהשבוע מתגלגל, אתה עשוי להיות במצב רוח חברתי יוצא דופן, אולי אפילו מוכן לשיתופי פעולה יצירתיים! על כך אתה יכול להודות למרקורי הפטפטן, שזה עתה עטף את הנסיגה שלו ויוציא את מלוא הקיטור קדימה בבית האחד-עשר של עבודת צוות וטכנולוגיה עד ה-10 באוקטובר. יש לך כל כך הרבה מה להרוויח על ידי איחוד כוחות עם אנשים בעלי דעות דומות, בין אם ביום פרויקט עבודה או יוזמה אישית. הבית האחד-עשר הוא גם מגזר ההומניטריות והאקטיביזם החברתי שלכם, אז אם אלה חשובים לכם, חקרו ארגונים ששליחותיהם אתם מיישרים קו. לא משנה מה תגיעו אליו, תקבלו את ההצלחות הגדולות ביותר שלכם – והזמנים הטובים ביותר – בעבודה צמודה ועריכת סיעור מוחות בסגנון פלאש מוב. בטח, אפליקציות צוות נהדרות ליעילות ולפרודוקטיביות,ביום חמישי, 6 באוקטובר, מערכת היחסים שלך עם הכוורת מתעצמת כאשר מרקורי יוצר משולש הרמוני עם השליט שלך, חודר לפלוטו, נותן לך תובנה מדהימה לגבי מה אחרים מרגישים. עם זאת, השתמש בכוח העל הזה בשיקול דעת. לפעמים בעצם עדיף שלא יהיה לך מושג מאשר להתחבר למשהו שהיית רוצה שלא היה לך!אבל חושי הספיידי שלך יהיו מכוילים היטב בשבת הקרובה, כאשר פלוטו מסיים את הרטרוגרד של חמשת החודשים שלו, שהחל ב-29 באפריל ומאז הוא זורק סדרה של כדורי עקומה בבית השלישי האקספרסיבי שלך. אם בילית אינספור שעות בחידוד ההודעה שלך ועריכת המחשבות העיקריות שלך, אבל לא קיבלת כמעט שום משוב חיובי, אל תפסיק! עכשיו, כשפלוטו חוזר בתנועה קדימה, המושגים שלך עשויים למצוא קהל מאוד קליט! (מעוררת את השאלה, האם הם השתנו או השתנו?) הנה הזדמנות לסקור את כל מה שעשית מאז האביב בעיניים רעננות. בקש ממישהו שמכיר את עבודתך שיעזור לך להעריך אילו גרגירים זרוקים או שהועמדו בצד תוכל ללטש ולגלות פוטנציאל אבני חן לגיטימיות!  ואתם תהיו נדירים לצאת לדרך החל מיום ראשון הקרוב, כאשר הירח המלא של טלה היחיד של השנה מחשמל את הבית השישי שלכם של עבודה, שירותים, ארגון ובריאות. נכון, אולי אלו לא המילים הסקסיות ביותר בלקסיקון שלך, אבל התמסרות לכל אחת מהן תגביר את איכות החיים שלך לאין שיעור. אם היית במשימה לייעל את חייך או לייעל את בריאותך, ההתרוממות הירחית הזו יכולה להביא לרגע "נקודת מפנה" משמח. וברגע שתתחיל לראות תוצאות חיוביות, תהיה לך עוד יותר השראה להמשיך. חלק מבני מזל עקרב עלולים להרגיש מתוסכלים מהשיפוע התלול של עקומת הלמידה. אבל תחזיק מעמד, גם אם אתה לא רואה מיד שינוי. ההתקדמות תאיץ במהלך השבועיים הקרובים (זמן שיא הביטוי לירח המלא הזה) ככל שתתקרב יותר ויותר ליעדים שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|