הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 2.10.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוקטובר) מזל קשת

עם מרקורי רשמית מחוץ לאחור ורוכסן קדימה במזל בתולה ובבית העשירי המקצועי שלך עד 10 באוקטובר, אמנו את מיקוד הלייזר שלך בנושאי עבודה, כולל המטרות שלך לשארית 2022. אתה חושב בעל חזון בתמונה גדולה, סאג, אבל הודות לתנועה מהירה – וחשיבה מהירה – מרקורי במגזר התרשימים השאפתניים הזה, תוכניות הקריירה יהפכו ברורות ומפתות יותר! כאשר אתה חושב על נושאים אלה, שקול אותם ממגוון נקודות מבט וברמות רבות, כולל העבודה עצמה, תגמול כספי ופוטנציאל צמיחה. מחפשים לעשות מהלך? אתה עשוי לקבל הזדמנות בלתי צפויה ביום חמישי, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי מיישר קו עם פלוטו המטמורפי, כוכב הלכת האחראי לשינוי עמוק ומתמשך. אבל מה ישמח אותך? אם ההטבות (כולל חופשה וזמני גמישות) חשובות, הכנס אותן למשוואה שלך. האם אתה מוכן לחפש שטחי מרעה ירוקים יותר? פנה לעמיתים ברמה גבוהה שאתה מכיר IRL או דרך אחד מהאתרים החברתיים שלך. כשאתם עולים בסולם ומתקרבים לשלב העליון, התמקדו כיצד תוכלו להפיץ את המסר שלכם הלאה או לעזור לאנשים נוספים לאורך הדרך. בתור ארצ'ר אידיאליסט, אתה יודע שזה לא מספיק אם אתה היחיד שמרוויח. צלצלו למניע ומטלטל עמית או משפיע וערכו סיעור מוחות כדי להוציא את הבשורה לאור. זה בקושי הזמן לנוח על זרי הדפנה! צלצלו למניע ומטלטל עמית או משפיע וערכו סיעור מוחות כדי להוציא את הבשורה לאור. זה בקושי הזמן לנוח על זרי הדפנה! צלצלו למניע ומטלטל עמית או משפיע וערכו סיעור מוחות כדי להוציא את הבשורה לאור. זה בקושי הזמן לנוח על זרי הדפנה! הפתעות לא מפסיקות להגיע באדיבות הגלוון של פלוטו במגזר הפיננסי-ביטחוני שלך. יומיים לאחר חבטת האגרוף של מרקורי, פלוטו מתקן את מסלולו ומתכווץ קדימה לאחר נסיגה מתסכלת של חמישה חודשים. עכשיו בטוח לנשום לרווחה ולנקוט בצעדים קונקרטיים כדי להחזיר את השורה התחתונה שלך למקום שאתה רוצה. אבל כמו שאומרים, כסף לא גדל על העצים. נכון, אתה יכול לפתוח ערוץ של שפע על ידי שינוי הלך הרוח שלך, אבל אתה גם צריך לעשות דברים בעולם האמיתי כדי להחזיר את המזומנים שלך לזרום. ראשית, היכן ניתן להדק את החגורה כדי לרסן הוצאות מיותרות? האם אי פעם ניסית ליצור – ולאחר מכן לדבוק בו – תקציב? זה לא מעניש כמו שהעצמי הרחב שלך עשוי לדמיין. נכון, תצטרך לוותר על כמה פינוקים,החל מיום ראשון, ודא שאתה תמיד "מוכן למצלמה", כי אתה אף פעם לא יודע מתי הזרקורים (והפלאש של המצלמה) ימצאו אותך. היום הזה מציג את הירח המלא של טלה היחיד בשנה, שבשבילך, ארצ'ר, יאיר את הבית החמישי שלך של רומנטיקה, תשוקה וכוח כוכבים. אפילו בלי לנסות, אתה תפרה קסם ומגנטיות של חיות, ותעלה את השאלה, מה אתה רוצה לעשות עם השפע הזה? ירחים מלאים מפורסמים מביאים דברים להשלמתם, אז במהלך השבועיים הקרובים, הכירו בתפקיד שלכם כמו גם בתפקיד הצוות שלכם בכל הפרויקטים היצירתיים או המקצועיים. קח את סיבוב הניצחון שלך – במהירות – ואז התחל לחשוב אם אתה רוצה "חלק שני" של אותו דבר או שהגיע הזמן לאתחל. כשאתה יוצא, אפילו כדי לחטוף לאטה, שים לב למראה שלך. אנשים ישימו לב אלייך,ללא קשר לסטטוס הזוגיות שלכם, זו גם שעת שיא מבחינה רומנטית. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה עלול ממש להיתקל במישהו שבסופו של דבר משחק תפקיד מרכזי בחייך. זוגות צריכים לצאת מגדרכם כדי להגביר את האווירות הרומנטיות, ומכיוון שהבית החמישי הוא מגזר הפוריות שלכם, שימו לב שאתם עלולים לחטוף מקרה של קדחת תינוקות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|