הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל מאזניים

אפשר לקבל אמן? מרקורי יצאה רשמית מהדרדרות וכעת ממהרת במלוא הקיטור במזל בתולה ובבית השנים-עשר המופנם שלך (עד 10 באוקטובר). למרות שהציר שלו אולי עורר כמה הורדות אלוהיות או נתן לך הזדמנות לסקור כמה פרויקטים יצירתיים ישנים או לחדש תרגול רוחני, זה גם יכול היה לגרום לדמיונך הפעיל ממילא להשתולל. ככל שהשבוע הזה מתגלגל, אתה עלול עדיין להרגיש שאתה משתולל בערפל סמיך ולא יכול לקבל חזותית ברורה על הסביבה שלך. אם אתה במקרה בנסיגה או באמצע פרויקט אמנותי, זהו למעשה מרחב ראש מועיל להיות בו. אבל עבור בני מזל מאזניים עסוקים בניווט "בעולם האמיתי", מצב התודעה הזה יכול להיות מבלבל. אל תסמוך על החושים שלך עכשיו, לפחות לא ב-100 אחוז. אתה יכול להקרין את התקוות שלך – או את צד הצל משלך – על מישהו אחר. זה זמן טוב לטבול אצבע בחזרה למים טיפוליים, במיוחד אם הגעתם לקיפאון במערכת יחסים חשובה.הבית השנים-עשר הוא הבית האחרון של גלגל המזלות, וזה המקום לעשות את העבודה הפנימית העמוקה ביותר שלנו, בין אם סליחה והצהרת שלום לאדם רעיל או כוונון לערוץ המוזה. השדרוג השמימי הזה עשוי להתרחש ביום חמישי, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי יוצר זווית הרמונית לפלוטו משנה המשחק בבית הרביעי הבסיסי שלכם. מטבעך אתה סימן אוויר יוצא, אבל אם אתה לא מרגיש רצון לחגוג או להתרועע, אל תרגיש צורך למצוא תירוצים. פשוט אמור "תודה אבל לא תודה" וחזור לעבודת התהליך העמוק שאתה נמצא באמצע!דברים עלולים להתחיל להשתנות בצורה דרמטית בשבת הנוכחית כאשר פלוטו הטיפולי מסיים את הרטרוגראדה המתסכלת שלו שמסעירה את העניינים בעורף מאז ה-29 באפריל האחרון. כל דבר שלא התנהל "לפי התוכנית" בחיי הבית שלך צריך לתקן פלוטו מחדש את התנועה קדימה לשבעת החודשים הבאים. אם העומס, התקשורת נכשלת או שהתפתח בלבול כללי, תהיה לך הזדמנות להחזיר את הדברים למסלולם. כאשר כוכב הלכת החודר מתנשא קדימה, כך גם מערכות היחסים שלכם. התחל בהתמקדות במה שאתה רוצה לשנות ועל מה אתה מוכן להתפשר. לאחר מכן, יזמו כל שיחות מרפא והיו מוכנים להאריך ענף זית בשם זוגיות מאושרת!נקה את הפסולת הנפשית בהקדם האפשרי מכיוון שביום ראשון, הירח המלא של טלה היחיד של השנה מפעיל את הבית השביעי של מערכות יחסים מחויבות ומטעין את התחום הזה בחייך. אור הירח הזה מגביר את החום על אטרקציה שמתבשלת כבר זמן מה, ועלול להביא אותה לרתיחה מלאה. אם אתה במצב עם מישהו שלא יכול להביא את עצמו להתחייב, הטירוף הזה יכול לעורר רגע של "עשה את זה או שבר את זה". תן לזה עוד ניסיון אחד מכל הלב, ואם אתה עדיין לא מקבל את התגובה שאתה מקווה לה, הישען על ביטחון בסגנון טלה (או שהמילה "חוסר סבלנות"?) כדי להמשיך הלאה. איגודים מוצקים יכולים לעלות לשלב הבא, בין אם נפגשים עם משפחותיו של זה או רכישת בלינג נוצץ.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|