הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל תאומים

רוצים קודם כל את החדשות הטובות ביותר? השומר הגלקטי שלך, מרקורי בעל כף הרגל, סיים רשמית את הנסיגה המתסכלת של שלושה שבועות ועכשיו רוכסן קדימה דרך בתולה כל השבוע, מה שמחמם את האקשן בבסיס הביתי. אם הייתם קצת משועממים או בודדים לאחרונה, אווירת כוורת מזמזמת כזו תהיה תשובה לתפילותיכם! עם זאת, אם השתוקקת לשקט, שלווה וקצת בדידות, ובכן, ייתכן שתצטרך להתאים את הציפיות שלך – או להשיג אוזניות מבטלות רעשים! דברים עלולים להגיע לגובה חום ביום חמישי, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי מסתובב לזווית הפעלה עם פלוטו מטמורפי בבית השמיני שלך של מיזוג ורגשות עזים (זהו התחום של פלוטו).השתמש בכוח הרגשות שעולות לך כדי להפוך את מקום מגוריך למקלט הביתי שאתה חושק בו. אבל קודם כל אתה צריך חזון ברור של איך בדיוק אתה רוצה שהמרחב שלך יראה וירגיש. האם אתה מאושר בסידור המגורים הנוכחי שלך? האם יש לך מספיק מקום – ופרטיות – לעשות את הדברים שאתה רוצה? האם הריהוט והתפאורה נעימים לעין ושדה האנרגיה שלך? בתור מזל תאומים, אתה צריך למצוא את הנקודה המתוקה בין מגרה למרגיעה. זו הזדמנות מצוינת להביא כמה שינויים, אבל אם אתה גר עם אנשים אחרים, הקפד לקבל את הסדר שלהם לפני שאתה מתחיל להפעיל פטיש – או רולר צבע! פלוטו הופך למשמעותי עוד יותר בחייכם, ובמערכות היחסים שלכם, החל בשבת, כאשר אותו כוכב טרנספורמציה מסיים את הרטרוגרדציה המתרוקנת הרגשית של חמישה חודשים בבית השמיני הפרטי, המסתורי (והמפתה) שלכם. ברגע שהוא חוזר לתנועה קדימה, אתה עשוי להרגיש מוכן (או מונע) לשתף מהלב ולהעלות כמה נושאים פרובוקטיביים עם בן/בת זוג. אם נמנעת מלדון במין, אינטימיות ואמונות רוחניות, תהיה לך פתיחה קלה עכשיו. ה"טריק" הוא קודם כל לוודא שהאדם השני פתוח ולהוט ללכת לשם איתך. אמנם ייתכן שאתה פועל ברמה הזו, אבל זה לא מבטיח שחבר או מאהב מוכנים לכך. למען כולם, ג'ם, פתח את השיחות שלך בזהירות יתרה!השמים של יום ראשון מקלים על האנרגיה – ומביאים סיבה לחגיגה – מכיוון שהירח המלא של טלה היחיד בשנה מפעיל את הבית האחד-עשר של הפעילויות הקבוצתיות שלכם. בתור סימן אוויר, אתה יוצא באופן טבעי, ואור הירח הזה יכול לעורר כמה התפתחויות מסקרנות בחברות ולהאיר אנשים אחרים שאתה עדיין לא בקשר איתם – אבל אולי מתקרב אליהם! כעת ובמהלך השבועיים הבאים, קשרים מסוימים יכולים להעמיק מהר יותר, וזוג אנשים עשויים לקחת על עצמם תפקיד משמעותי מאוד בחייכם. חפשו אנשים חדשניים בעלי דעות דומות וחברו איתם לקידום הדדי (שלא לדבר על FUN!). יתרון שוליים פוטנציאלי עבור בני מזל תאומים רווקים הוא שאתה יכול לפגוש מישהו שהוא כל החבילה: ה-FWB האולטימטיבי! ומכיוון שהבית האחד עשר הוא המרכז הטכנולוגי שלך, יכול להיות שיהיה לך מזל יוצא דופן במשחק היכרויות מקוון. החלק ותמצא!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|