הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל גדי

הולך לאנשהו, קאפ? לא נתפלא עכשיו כשמרקורי הקווקוויק סיכם עוד נסיגה מתסכלת וזוהר כעת במזל בתולה ובבית התשיעי שלך של נסיעות, התרחבות – והרפתקאות! – עד 10 באוקטובר. כמה מהר אתה יכול להתגייס כדי להזמין טיול או להירשם לקורס שיכול לשנות משחק? אם יש לך את הזמן והכספים, שינוי נוף יהיה בדיוק מה שד"ר פילגוד הזמין. אתה לא צריך לטוס בחצי הדרך על פני כדור הארץ בשביל שינוי בים. פשוט להחליף את רחובות העיר שלך עבור ערוגת יער רכה, או את הסביבה המחוזית יותר שלך עבור מרכז עירוני תוסס יכול ללחוץ על כפתור הרענון על היצירתיות שלך. היי, האם לא בשביל זה נוצרו Airbnb ו-VRBO? בדדליין צפוף – או בתקציב? זה לא צריך למנוע ממך לחקור מקומות כדי לסמן ולחקור "יום אחד. "אין יום טוב יותר לעשות משהו קצת דרמטי בהקשר הזה מאשר יום חמישי, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי יוצר יישור רב עוצמה לגלוון פלוטו במזל שלך! אתה במושב הנהג, מזל גדי, ויש לך לא רק את ההגה אלא השליטה ב-GPS. אז לאן אתה רוצה לנסוע?הכוחות המעצימים של פלוטו מתגלים באופן ברור בשבת כאשר כוכב הלכת הקטנטן אך האדיר עוטף את הרטרוגרד הממושך שלו ומחדש את התנועה קדימה. זה יכול להביא את החדשות השמימיות שחיכיתם להן חמישה חודשים (מאז 29 באפריל)! ככוכב הטרנספורמציה, פלוטו קשור לשינויים מפליגים, וכאשר הוא הפוך (שזה חמישה חודשים בכל שנה), אתה מקבל פרק זמן ממושך לרפלקציה עצמית. לפעמים זה יכול להיות מרומם ומעורר השראה, אבל באותה קלות זה יכול לזרוע זרעים של ספק עצמי. עבור כמה עיזי ים, ייתכן שהציר הזה נגע בכמה פצעים ישנים או העלה בעיות שחשבתם שנפתרו מזמן. אני מקווה שלמדתם כמה דברים חשובים על עצמכם ואתם מוכנים ליישם אותם כעת, לאחר שהכוכב החודר תיקן את דרכו. וחמוש בקצת מודעות עצמית חדשה, אתה יכול לעקוף את הבורות שהאטו אותך בעבר. מוכן או לא, אתה עשוי להפוך למקור השראה עבור אחרים!אבל שמרו קצת מהאנרגיה העסיסית הזו למעגל הפנימי ביותר שלכם! ביום ראשון הזה, מכיוון שהירח המלא היחיד של השנה בטלה מאיר את הבית הרביעי של הבית והמשפחה שלך, בעיות ביתיות ישלטו בראשך. בתור מזל גדי ממוקד קריירה, אתה נוטה להתמקד יותר בפעילויות מחוץ לבית, אבל הרמה הירחית הזו יכולה להחזיר את אור הזרקורים אל הקרובים והיקרים לך ביותר ולמרחב המחיה הפיזי שלך. קח בחשבון את הירח המלא של מזל טלה בהזדמנות השנתית שלך להחזיר דברים לאיזון. במהלך השבועיים הקרובים (זמן שיא הביטוי של ירחים מלאים), הפוך את ההיבט הזה של חייך לעדיפות, אך לא מתוך תחושת מחויבות. זו קלישאה, קאפ, אבל אתה בן אדם, לא "עושה" אנושי. לבזבז איכות עם המציצים הקרובים ביותר שלך, בין אם רק לצנן בבית, בישול או שיתוף של הנסיונות וההישגים האחרונים שלך יכולים להיות חווית קשר עמוקה. אם אתה משתוקק לערוך שינויים עיצוביים בארמון העז או אולי לעבור דירה, האנרגיה הפורצת של מזל טלה יכולה לגרום לכדור להתגלגל – ואנרגיית הגדי שלך תסתיים בעניינים!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|