הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דלי

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דלי

הורוסקופ יומי מזל דלי 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דלי 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דלי

הו, האירוניה! מרקורי המטומטם סיים סוף סוף את הרטרוגרד של שלושת השבועות שלו, אבל עד ה-10 באוקטובר הוא יבלה במזל בתולה ובבית השמיני העצום והמסתורי שלך, מה שלא בדיוק יכניס אותך לרוח החברתית ביותר. אבל זה לא דבר רע, שכן מדי פעם צריך להזכיר את סימן האוויר הפטפטן והממוקד באנשים! עם כוכב הלכת המנטאלי באזור כל כך שקט, יש לך הזדמנות מושלמת לעבור ממצב העושה ולתפקיד של צופה נבון. הבית השמיני מזוהה עם סודות ופיתוי, אז זה עשוי להועיל להמשיך בהנחה שדברים שנראים מובנים מאליהם בסומק ראשון עשויים להתברר כשונים מאוד. זה כמו היקום שמזמין אותך להפסיק ולחקור, לחפש ראיות שאין לערער עליהן לפני שאתה קופץ למסקנות כלשהן.אתה באמת רוצה לקחת את הבקשה הזו לתשומת ליבך ביום חמישי, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי עושה את אחד מהשלושה השנתיים הבודדים שלו עם פלוטו הטרנספורמציה בבית השנים-עשר שלך של המוח הלא מודע וההורדות האלוהיות. צפו ושאלו שאלות אך אל תניחו הנחות – עדיין. הדרך הטובה ביותר שלך תהיה לשמור על ראש פתוח אך סקפטי ולכוון להשיג כמה שיותר נקודות מבט שונות כדי להגיע למראית עין של "האמת".  כניסה עמוקה יותר לשכבות המודעות הופכת קלה יותר – ואולי עשויה לצמוח לקצת אובססיה – החל משבת, כשפלוטו הטיפולי מסיים שבוע רטרוגרדי מעצבן של חמישה חודשים בבית השנים-עשר התת-קרקעי שלך. מאז ה-29 באפריל האחרון, רטרוגרד פלוטו חופר כל מיני רגשות עזים סביב פצעים ישנים והתנהגויות מותנות, מצביע באצבע על אמונות מגבילות מסוימות ומערכות יחסים רעילות. בתור אדון העולם התחתון של המיתולוגיה, פלוטו, כשהיה רטרוגרדי בבית השנים-עשר העמוק והחשוך שלך, יכול היה לפתוח את המכסה של תיבת פנדורה פסיכולוגית עשירה אך מפחידה. מקווה שהיו לך חברים טובים, מדריכים ומרפאים לפנות אליהם לתמיכה. עכשיו, כשהיא מתקדמת, יש לך הזדמנות יפה "לאחר התואר" ליישם כמה מהלקחים שלמדת ולפעול מתוך חופשי יותר, פחות "צריך קצת אינספו חברתי? אתה רק צריך לחכות עד יום ראשון הזה, כאשר השמיים מתבהרים על ידי ירח טלה היחיד של השנה. עבורך, מזל דלי, זה יפעיל את הכוח בבית השלישי שלך של אחווה, תקשורת ופעילות מקומית. במהלך השבועיים הקרובים (זמן שיא), סביר להניח שתפגוש כמה אנשים מסקרנים, וביניהם בטוח יהיו כמה רוחות קרובות. אתה עלול להפוך לדייר באירוע שכונתי מגניב או ליצור ידידות עם מישהו שממשיך לזמזם על הרדאר שלך. אין צורך למרוץ ברחבי העיר אחרי העבודה בשביל בידור, נושא מים. הפעלת הבית השלישי הזו מזמינה אתכם לחפור קצת כדי למצוא מסעדות נהדרות, מבשלות בירה ומרכזי תרבות קרובים יותר לבית. לבני מזל דלי שחקו בשיתוף פעולה מקצועי או יצירתי, העילוי הירח הזה יכול להאיר את השותף המושלם. מצד שני, אם היית בחוץ עם חבר או אח, קבע כוונה לנקות את האוויר בשבועיים הקרובים, ואז עשה כל מה שצריך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|