הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל בתולה

המסיבה הסתיימה (רחרח, רחרח), כאשר עונת בתולה מתקרבת לסיומה עצוב ביום חמישי, 22 בספטמבר. תהנו מהפרוסה האחרונה של עוגת יום ההולדת, שמרו את הכרטיסים והנייר היפה ביותר, ואז תתכוננו לזמן מאזניים! למעשה, יש הרבה ממה להתרגש כשהשמש היצירתית מתגלגלת לבית השני שלך של כספים, ביטחון וערכים. החודש השנתי הזה של הארה פיסקלית יכול לגרום ללב בתולה לשיר מכיוון שהוא נותן לך הזדמנות לבחון את תזרים המזומנים, התקציב ואת יעדי החיסכון לטווח ארוך שלך. היכנס לתלם חדש עם התחייבות לסמן כמה משימות מעשיות בכל בוקר לפני שאתה יוצא ליום העבודה שלך. לעשות דברים (ולעשות היטב) הוא המניות שלך במסחר, ובקרוב, אתה תתאושש מקיץ חגיגי ותחזור לזמזום כמו מכונה משומנת היטב. מאזניים הוא הסימן לשותפות, אז אם אתה נפלתי יותר מדי מאחור, התקשר לגיבוי. אתה תמיד ממהר להושיט יד לעזרה לחברים במצוקה, ורבים ישמחו להחזיר את חסדיך, בין אם בזוג ידיים נוסף ובין אם בטנדר.זהו מחזור נהדר להעלאת השורה התחתונה שלך, אז עבד את הכסף שלך על ידי יזום! עדכן את קורות החיים שלך, את הפרופילים העסקיים שלך ואת תיק העבודות המקוון שלך והקפד להגיע למעגל הרשתות בתעשייה שלך. האם הגיע הזמן לבקש סקירת ביצועים עם חונכו כדי לדון בהזדמנויות צמיחה? (אתה יודע מה אומרים על הגלגל החורק!) כשהבית השני שלך מתחדש, התיאבון שלך לדברים הטובים יותר של החיים עשוי להיות כמעט בלתי יודע שובע במהלך עונת המאזניים, אבל מכיוון שהבית השני דורש הוצאה מודעת, עשה קניות לפני שתחליט על משהו גדול -פריטי כרטיסים.למעשה, בוא יום שישי, תחשוב פעמיים על כל מה שנובע מכך! השליט שלך, מרקורי האנליטי, הפך לאחור במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, וביום שישי הוא מחליק בחזרה למזל שלך למשך שארית הסיבוב האחורי, עד 2 באוקטובר. ייתכן ששיפוטך כבוי, והתקשורת עלולה להתבלבל עם השליח כוכב להשתולל. אבל אם בהתחלה לא תצליח, כן, תמשיך לנסות! רק היזהר ששיתוק ניתוח עלול להתרחש אם אתה חושב יותר מדי זמן. זה בסדר לצלול למצב מחקר ולבקש הדרכה ממומחים. רק תזכור שאתה הבורר הסופי של החלטות שמשפיעות על חייך. כאשר כל השאר נכשל, הישען על ההזדמנויות המבורכות של ציר זה: סקירה, מחקר, עדכון וזיקוק. נצל את הזמן הזה לפיתוח היוזמות הגדולות שלך מאחורי הקלעים ותכנן את הופעת הבכורה האפית שלך לאחר ה-2 באוקטובר!ביום ראשון, הסיכוי להתחלה חדשה סביב עבודה, כספים או ביטחון רגשי מגיע עם ירח המאזניים היחיד של השנה, שנוחת לצד השמש ומתחיל מחזור השתכרות חדש של שישה חודשים. הודות לרוח שיתופי הפעולה של הטירוף הזה, עבודת צוות עשויה להיות חתיכת הפאזל החסרה ביצירת החלום. למה קיווית: הופעה חדשה, תפקיד אחר באותה חברה…או אולי השקת עסק משלך? הרשת החברתית שלך היא אחד המשאבים היקרים ביותר שלך, אז התחל לבטא את המילה (בדיסקרטיות) – והיה סבלני! ירחים חדשים יכולים להימשך עד שישה חודשים להתגלות במלואה. בינתיים, מלא כל פער במיומנויות עם הכשרה מיוחדת או עבוד עם מאמן קריירה כדי שתהיה מוכן לזנק כשההזדמנות מתדפקת!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|