הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 18.9.2022

הורוסקופ חודשי (חודש ספטמבר) מזל קשת

חדשות הכותרות של השבוע עשויות להכיל רק "התערבות של התמכרות לעבודה", אבל אתה תהיה הוקל כל כך כשזה יגיע. אם הייתם בבור "הכל עבודה וללא משחק" בחודש האחרון (כשהשמש האירה את הבית העשירי היוקרתי שלכם), "דייט המשחקים הכפוי" הזה ישנה משחק. ביום חמישי, 22 בספטמבר, השמש עוזבת את בתולה ואת האזור המקצועי שלך ומשייטת לתוך מאזניים, ומעוררת בך השראה להרים את החוטם מאבן השחזה וללכת להשתעשע בשביל הכיף. הצוות שלך מתגעגע אליך, סאג – מישהו צריך לגייס את החיילים לערב קריוקי או להקסים את הסדרן לאפשר לך לעבור את חבלי הקטיפה.המעבר הזה נמשך ארבעה שבועות, אבל מכיוון שאפילו זה אולי לא מספיק זמן כדי להדביק את כולם בנפרד, תכנן כמה מפגשים קבוצתיים ערים. החברים האקלקטיים והמגוונים שלך עשויים להיראות כמו התאמה מוזרה על פני השטח, אבל אם מישהו יכול לבנות ביניהם גשרים, זה אתה, ארצ'ר! ומכיוון שמאזניים שולט בבית האחד-עשר של קהילה וטכנולוגיה, אתה לא באמת יכול להגיע רחוק מדי מאחור. פשוט הקש על כוורת העבודה או פנה לרשת החברתית שלך לקבלת סיוע. למעשה, כל היוזמות הדיגיטליות זוכות לפרץ באמצעות אנרגיה סולארית מעכשיו ל-23 באוקטובר.אה, אבל האם יש דבר אחד אחרון ששכחת לעשות או שיכול לסבול קצת תיקון? תקבלו הזדמנות שנייה נדירה לעשות מחדש פרויקט עבודה החל מיום שישי הקרוב, כאשר מרקורי בעל הדעת לפרטים, שהשתחרר במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, יחליק בחזרה לפינת הבתולה ולפינת הקריירה שלכם לשארית הסיבוב האחורי שלו, עד ה-2 באוקטובר. זו הזדמנות נפלאה לסקור באופן אובייקטיבי את הנוכחות המקוונת שלך וכל מה שתורם לזוהר המקצועני הגבוה שלך. מגרפיקה והעתקה ועד ארון העבודה שלך, לטש את התמונה המקצועית שלך כדי להבהיר שאתה לא משתטב. אבל תחשוב במונחים של כוונון, לא לעשות שיפוץ גדול. הרטרוגרד של מרקורי יכול להעיב על כושר השיפוט שלך, אז לפני שאתה מיישם שינוי גדול או נותן אישור סופי למשהו, שמור את הרעיונות שלך בלוח של פינטרסט. בנימה דומה, מתי בפעם האחרונה חיפשת את עצמך בגוגל או בדקת את הלינקדאין שלך? קפוץ פנימה וודא שכל השבחים שלך מעודכנים. וסקור את שרשורי המדיה החברתית שלך. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא מישהו שמעוניין שתתקל בכמה תמונות עתיקות של חופשת האביב או צילומי סיכון עם האקסית הזאת.ביום ראשון, הירח החדש היחיד של השנה במאזניים נוחת ליד השמש והבית האחד-עשר שלכם לקהילה, פעילות קבוצתית וטכנולוגיה. מרכיבים צוות חלומות? מחפשים רוחות טובות – או אולי סתם חברים לפסטיבל הסתיו? ירח חדש זה, על אף שהוא ירח "אפל", יכול להאיר זרקור אדם או צוות המסונכרנים עם הערכים הגבוהים ביותר (והעמוקים ביותר) שלך. אבל אתה צריך לצאת ולפגוש את היקום – ואת כל האנשים המרתקים האלה – בחלקו. אז שים את עצמך שם במהלך השבועות הקרובים (או החודשים) וחפש קבוצות שסובבות סביב דברים שאתה אוהב, בין אם זה קווילט, ריקוד או באולינג. ומכיוון שצחוק הוא באמת התרופה הטובה ביותר, למה לא פשוט להיות יותר קבוע במועדון הקומדיה המקומי?

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|