הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דגים

יום חמישי, 22 בספטמבר, מתחיל את גל השמש המפתה השנתי שלך כשהשמש נכנסת למאזניים ולבית השמיני האירוטי שלך עד ה-23 באוקטובר. בין אם אתה כרגע שותף או לא, אתה פשוט תדע בעצמותיך שהמיניות שלך עושה אתה הדבר הכי חם ביבשה או בים. ואם אתה צריך קצת הוספה – או קורס רענון – בצע כמה צעדי פעולה כדי להתחבר מחדש לגוף שלך על ידי הוספת תנועה חושנית ליום שלך. אתה יכול ללכת לחדר כושר, מסלול אופניים או סטודיו ליוגה, כמובן, אבל ריקוד ושחייה נחשבים גם לפעילות גופנית. בנוסף הם פועלים לכוחות היצירתיים והמימיים שלך, שלעתים רחוקות לא מצליחים להדליק את האש שלך. להיות פעיל על בסיס קבוע הוא גם נהדר לשינה, וזה הופך חשוב עוד יותר במהלך המעבר הממוקד הזה. כדי להתעדכן ב-zzz שלך, אתה צריך להאט ולהירגע בערב. רווק ומחפש? זהו רגע נהדר לאיפוס קשה. עשו הפסקה נקייה מהשחקנים והישבעו את תרחישי החברים (הנפגעים) עם הטבות כדי לתת לתיאבון שלכם הזדמנות להתפתח.הבית השמיני שולט גם ברגשות עזים, כלומר זה תלוי בך לשמור על הרגשות החזקים והרצף הרכושני שלך תחת שליטה בין עכשיו ל-23 באוקטובר. יש לך דברים הרבה יותר טובים לעשות עם הזמן והאנרגיה שלך מאשר אובססיה על איזה נרקיסיסט. הנה הצעה אחת: קחו את השורה התחתונה שלכם ברצינות עם זרמי הכנסה מעבר לעבודה היום-יומית. חשבו על מכירות שותפים, השקעה בנדל"ן או אולי מכירת חפצים יקרי ערך שכבר לא "מעוררים שמחה". אפשרות נוספת היא איגום משאבים עם מישהו, אולי אפילו אדם שפעם נחשב ליריב!צמצום היקף עשוי להיות מושך עוד יותר החל מיום שישי, כאשר האומן הארגוני מרקורי, שהשתולל במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, מסתובב בחזרה לתוך בתולה המינימליסטית למשך שארית הסחרור האחורי שלו, עד ה-2 באוקטובר. לא רק שתרגיש קל יותר וחופשי יותר לחיות עם פחות, אבל ה"חפצים" היקרים שלך באמת יצוצו כשהם לא מתחרים במיליון חפצים אחרים! מכיוון שהרטרוגרדות שולטות בעבר, אל תזדעזע אם להבות ישנות יתלקחו מחדש (או ינסו) בין עכשיו ל-2 באוקטובר. בתולה היא השליט של בית היחסים שלך, וכשמרקורי מתהפך במגזר הזה, ייתכן שתצטרך "מהר אחרון" " עם מישהו. או שאולי אתה משתוקק לסגירה. רק אל תתמכר לפנטזיות. שמור על זה אמיתי – ותמשיך לנוע קדימה ולמעלה!הירח החדש של יום ראשון במאזניים – היחיד בשנה – נוחת לצד השמש המאירה באזור האינטימיות שלכם. בין אם הרגשתם שמשהו חסר או לא, תקבלו כמה תזכורות חשובות איך דברים יכולים להיות כשלה לונה מתחילה ג'אם איטי חושני בבית השמיני האירוטי שלכם. אתה (או אולי מעריץ) יכול לפלוט וידוי, לזעזע את שניכם. אבל לפני שאתה נותן לעצמך להיסחף אל אוקיינוס ​​הרגשות, קרקע את עצמך באהבה עצמית. הערך האמיתי שלך – והיופי שלך! – אינם מבוססים על תכונותיך או מידת השמלה שלך. כוחות הפיתוי שלך נובעים מהביטחון והזוהר הפנימי שאתה מרגיש ומקרין. אם אתה פוגש מישהו, הטירוף הזה בבית שלך של פרמבונדינג יתדלק את הרצון שלך למחויבות גדולה יותר, אולי לקנות נכס ביחד או לקנות איזה בלינג רציני!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|