הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל אריה

אחרי חודש של אירוח של השמש במחוז הפיננסי שלך, אתה יותר ממוכן להחזיר את אנרגיית החתול השובב שלך למחזור. תקבל את ההזדמנות שלך – שוב ושוב! – החל מיום חמישי הקרוב, ה-22 בספטמבר, כשהאלוף השמימי שלך, השמש, זורח לתוך המאזניים והבית השלישי החברתי שלך במשך ארבעת השבועות הבאים. עד ה-23 באוקטובר, אתה תהיה המלוכה השולט של המעגל המקומי. כמנהיג יליד טבעי, בנוסף לכתר זה, ייתכן שימסרו לך גם שרביט מנהל הפעילות. בקש הצעות למקומות ואירועים כדי לשמור על הרדאר שלך, ולאחר מכן התקשר למה שקורה קרוב לבית. הכירו את הבעלים, המנהלים והשרתים על בסיס שם פרטי. גם לא הכל צריך לקרות בפומבי. ראה מי מעוניין ב"משתה מטלטלין" של ארוחות גורמה, ארוחות ערב ולילות טאקו עשה זאת בעצמך בבית זה של זה. (ומחקר על השכרת מכונת קריוקי או עמדת צילום.) היכנס לרשימות האורחים לארוחות ערב מיוחדות, טעימות ואירועים אירוח ברחבי העיר. עם הצוות הנדיב שלך, אתה באמת יכול להפוך ל-VIPs מקומיים! הבית השלישי הוא גם אזור התקשורת שלך, אז זה רגע אידיאלי לחלוב את מתנת הגאב שלך וליצור פודקאסט או להתחיל לכתוב את ספר הזיכרונות שכולם דוחפים אותך לכתוב!  ביום שישי, תקבל הזדמנות שנייה נדירה לסקור ולתקן משהו הקשור לכספים או אבטחה שאולי פספסת (או בחרת להתעלם ממנו) בפעם הראשונה. מסנג'ר מרקורי, שנמצא בדירוג מאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חוזר למזל בתולה ולבית השני שלך של כסף וערכים לשארית הנסיגה שלו, עד ה-2 באוקטובר. : כמה נכנס כל חודש וכמה נשפך החוצה. זה לא חייב להיות באיזון מושלם, אבל אם אתה שורף את ההכנסה שלך מהר יותר ממה שאתה מרוויח, זה הזמן ללחוץ על כפתור האיפוס. אם מעולם לא התייעצת עם יועץ פיננסי מקצועי, זה יכול להיות הרגע המושלם. היו מוכנים להידוק חגורה עכשיו כדי שזה לא יבוא כהלם כואב בהמשך החודש.תקצוב נבון כנראה יהיה גם בקלפים, אבל לא (בהכרח) עד כדי כך שלא תוכל ליהנות. וגם אם הכסף זורם פנימה, הגיוני להיות חכם יותר (ומחויב יותר) לחסכון. רטרוגרדים חוזרים על העבר, ומרקיורי מבלבל הודעות מפורסמות, אז אל תתפלאו אם תחשפו חשבון שנשכח או שתעלה הוצאה כבדה במפתיע. ההיפוך הזה עשוי לעורר מפגש עם עמית לשעבר – וזה עלול להסתיים להיות רווחי הדדי! כבר יש מישהו בראש? פנה למפגש ידידותי וראה מה מתפתח בשיחה. ושמור את האוזניים שלך לצלילים של דפיקות הזדמנות.אתה תחזור למעגל בקרוב – כמו בסוף השבוע הזה – שכן ירח המאזניים היחיד של השנה נוחת לצד השמש ומעלה את הבית השלישי המשותף שלך ביום ראשון. להתרועע עם הצוות שלך זה תמיד כיף, ליאו, אבל ירחים חדשים קשורים בהתחלות חדשות, וכמעט שאין זמן טוב יותר להרחיב את קטגוריית ה"חברים והשותפים" האישית שלך. תן לזה לקרות באופן אורגני על ידי בילוי זמן רב יותר בבתי קפה שכונתיים, בוטיקים, ביסטרו – אפילו בערב בינגו ההיפסטרי! מחפש בידור "גבוה" נוסף? בדוק שיעורים במרכזים קהילתיים, בחנויות ספרים מטפיזיות, אפילו במוזיאונים ובספריות. הירח החדש הזה נמצא במאזניים – והמאזניים מסתדרים עם כולם – אז שמור על ראש פתוח לגבי הסוגים המאוד שונים שאתה עשוי למשוך למסלול שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|