הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל גדי

הרצף השאפתני שלך מקבל טעים במשך חודש החל מיום חמישי הקרוב, 22 בספטמבר, כאשר השמש הבוטחת מתפרצת לתוך מאזניים ולבית העשירי המקצועי שלך (המכונה בית הגדי). מעכשיו ועד 23 באוקטובר, אתה תהיה כל כך בנפשך שזה כמעט לא הוגן כלפי השלטים האחרים. מוסר העבודה הטבעי שלך, בסיוע נחשול הכוח הסולארי הזה, מבטיח למעשה שכל דבר שתבצע יהיה מוצלח. בדרך כלל אתה מבצע כמה מהקפיצות הגדולות ביותר שלך במהלך עונת המאזניים, והשנה, המסר שלך עשוי להיות גלובלי. אם לא היית בטוח במסלול שלך, זה הזמן המושלם לעבוד עם מאמן קריירה או מנטור בתחומך. מאזניים הוא הסימן של שותפויות, ובמהלך ארבעת השבועות הבאים, תוכלו לחבור לכוח משלים, וביחד, שניכם יכולים להמריא גבוה יותר.במהלך המחזור היוקרתי הזה, חשבו על כל אינטראקציה כעל הזדמנות פוטנציאלית לרשת, זכרו שככל שהכוכב שלכם זורח בבהירות רבה יותר, אחרים יהיו להוטים לאחד איתכם כוחות. גם אם אין שום דבר חשוב בלוח הזמנים, הביאו את משחק ה-A שלכם לכל פגישה וארוחה. ובכל בוקר לפני שאת יוצאת מהבית, תשקיעי קצת יותר מאמץ במראה החיצוני שלך. כמו שאומרים, תתלבשי לעבודה שאת רוצה. במהלך החודש הבא, מערכות היחסים שלך עם עמיתים VIP ולקוחות יוקרתיים עשויים להיות משמעותיים יותר ויותר. מנהיג חזק יכול לקחת אותך תחת חסותו או להכניס מילה טובה בשמך. השפיל את עצמך, קאפ, והרוויח את נקודות הנאמנות שלך.הבית הוא המקום שבו הלב שלך נמצא בדרך כלל, אבל במשך מספר שבועות החל מיום שישי זה, אתה עשוי להימשך יותר לבית מתוק הרחק מהבית. קוויקסילבר מרקורי, שנמצא בדירוג מאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חוזר למזל בתולה, ומפעיל את מגזר הנסיעות שלך לשארית הנסיגה שלו, עד ה-2 באוקטובר. אם יש לך זמן חופשה – וכסף ואנרגיה לצאת לטיול – זה זהו זמן מצוין לבקר מחדש ביעד אהוב או להתחבר מחדש עם חבר שלא ראית הרבה יותר מדי זמן. רטרוגרדים הם נהדרים להדרנים, ובניגוד לאמונה הרווחת, רטרוגרד מרקורי לא חייב להיות תקופה ללא טיסה לנסיעות. אבל אם אתם מזמינים טיול לזמן כלשהו לפני ה-2 באוקטובר, בדקו שלוש פעמים את כל ההזמנות ומסלולי הטיול, ובהחלט קראו את האותיות הקטנות! דבר נוסף שצריך להיות ערני לגביו הוא מה שיוצא מהפה במהלך ההיפוך האחורי הזה. עם המתקשר מרקורי מחוץ למסלול בבית התשיעי הספונטני שלך, אתה יכול לשרוף גשר או לפגוע בחבר בלי להתכוון. גם אם זה מרגיש כמו חתיכה חשובה של "ביקורת בונה", זכור שאתה לא המטפל שלהם. חכה עד שמישהו יבקש את חוכמתך לפני שיציע עצות.שמי יום ראשון מציגים את ירח המאזניים היחיד של השנה, שנוחת לצד השמש בבית העשירי מכוון המטרה שלך. עילוי הירח הזה יכול להעצים את יעדי הקריירה שלך ולפזר עליהם אבק פיקסי – שיחזיק מעמד לששת החודשים הבאים! הירח החדש השנתי הזה נשמע קריאת השכמה רם: היכן היית מתלבט או מעורפל לגבי קבוצת היעדים הבאה שלך? כשיש לך משהו קונקרטי לעבוד לקראתו ודברים לצפות לו, אי אפשר לעצור אותך. אז אולי הדרך לצאת מהתלם היא לבחור משהו שמרגש אותך ולתת הכל, לא להפסיק להעריך מחדש עד שתתחיל עונת ה-Cap בדצמבר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|